Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennél egy olyan kapcsolat...

Luxor kérdése:

Belemennél egy olyan kapcsolatba, amiben a férfi határozottan kijelenti, hogy soha nem akar gyereket, Neked meg régóta vágyad?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szeret és velem tervez, de gyereket nem...

Én mindig arról álmodtam, hogy lesznek gyerekeim, de szeretem ezt a férfit is. A véleménye nem fog megváltozni, mivel van egy könnyen öröklődő pszichiátria betegsége, és nem akarja, hogy a gyermeke is ettől szenvedjen. Azt mondja, hogy felelősen akar gondolkodni.


Ő 30 éves, én 27


2013. jún. 4. 21:20
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
77%
Semmiképp! Nem szabad reménykedni abban, hogy ez majd megváltozik! Inkább olyannak adnám az időmet, akiben egy ilyen fontos kérdésnél is egyet értünk!
2013. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%

Neked kell eldönteni, mit szeretnél jobban. A pároddal lenni vagy gyereket szülni.

Nálunk fordítva volt, a feleségem mondta, hogy hozzám jön, de nem akar gyereket. Nem érdekelt, őt választottam :)

2013. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem akar, én pedig igen, akkor nem mennék bele a kapcsolatba. Csak a probléma lesz belőle, mindig is konfliktusotok lesz ez miatt. Nálunk semmi baj, egyikünk sem akart, 16 éve élünk boldogan együtt kettesben.
2013. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Nem mennék bele. Felelősen gondolkodik, de ha te ezt nem tudod elfogadni, akkor nincs értelme a kapcsolatotoknak. Esetleg fogadhattok örökbe egy gyereket.
2013. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz!


Az a legnagyobb problémám, hogy úgy érzem megtaláltam az igazit, akivel boldog lehetek, de azt is érzem, hogy hiányozna egy gyerek is a boldogságomhoz.

Nagyon nehéz kérdés...

2013. jún. 4. 21:37
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, nagyon nagyon nehéz... És senki sem tud dönteni helyetted, csak el tudja mondani a véleményét, dönteni neked kell. Az én férjem elfogadta, érdekes, ő sosem, én viszont pár párszor meginogtam...
2013. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem,mert így csak szenvednék belül.Boldogtalan lennék,egy idő után emiatt frusztrált is,és ez megmérgezné a kapcsolatunkat,örökös konfliktusforrás lenne.
2013. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
66%

Én biztos továbbállnék! Majd talán tudsz mást is így szeretni. Ha szeretnél gyereket, és ő nem akkor nem tudom mit vacilálsz.

Én abban az egy esetben nem hagynám el ezmiatt, hogyha nem lehetne gyereke.

2013. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
esetleg donor apatol lehetne gyereked kesobb es akkor neked lehet sajat gyereked es a paroddal is maradhatsz. mar ha o is belemenne ebbe. nekem is donor apam van mivel az apukamnak nem lehetett gyereke.
2013. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Biztosan nem.
2013. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!