Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az eszem tudja de a testem...

Az eszem tudja de a testem mást akar? Van egy férfi akinek van párja de nem tudunk egy légtérben úgy lenni h ne forrna a levegő. Kívánjuk egymást de nem lehetünk egymásié. Barátnője elutazott 4 hónapra. Elítélendő tudom de mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Hogy hogy mit tehetnél? Vagy szétteszed neki a lábad vagy nem. Más lehetőségről nem tudok.
2013. febr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha erős az akaratod, és mindig arra figyelsz, amit az eszed mond, akkor a férfi akármit csinálhat, te nem fogsz engedni. Ha viszont engedsz a csábításnak, akkor lehet, hogy ideig-óráig jól ellesztek, de később hatalmas kalamajka lehet belőle.
2013. febr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
A kisértéstől úgy a legegyszerűbb megszabadulni, ha engedsz neki, viszont a következményeket is nektek kell viselni, u.h. végezz egy alapos költség-haszon elemzést.
2013. febr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez kérdés? Szexelj vele, főleg, hogy adva van ez a 4 hónap. Élvezzétek az életet! Mást nem tudok tanácsolni.
2013. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
nálam a helyzet: 22 éves vagyok, férjnél vagyok. Havernek szintén hosszú kapcsolat... és a szitu ugyan ez... eddig egy csókig engedtem, de nem tudom kiverni a fejemből. Ha nem lenne párom, és ennyire erős lenne a dolog, én megtenném
2013. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem csak te döntheted el, hogy az eszed irányítson-e, vagy a puncid.


Mondjuk én nem akarnék pótszer lenni egy szexhiányos pasinak arra a pár hónapra, amíg nincs itt a barátnője. Szóval ha félreteszem a morális problémát (praktikusan, hogy foglalt emberrel nem kezdünk), akkor saját magamat nem akarnám megalázni ezzel.

2013. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lennél, azt mondanám, kérdezd meg, ő mit érez, ha kölcsönös, akkor van értelme belebonyolódni jobban. De csak annyit írtál, h kívánjátok egymást. Ez esetben jobb, ha elfelejted, ha van egy kis eszed. Ha nincs, akkor dugtok egyet, a pasi rájön, hogy nem is vagy olyan nagy szám, utána tudomást se vesz rólad, te meg majd sírsz egy kicsit és elfelejted.
2013. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, szerintem is az a csúnya ebben a helyzetben, hogy a pasi lehet hogy csak kielégítetlen, de amúgy a nőjével akar lenni. Így ha most lefekszetek, akkor abból neked is és neki is nagy kára fog származni és nem igazán lesz semmi, amit a védelmedre felhozhatsz magad előtt.


#5: férjeddel rendben van a szex és egyebek?

Miért mentél férjhez?

2013. febr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!