Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 27 éves férfi azt mondja,...

Egy 27 éves férfi azt mondja, bulizni élni akar még, mert még fiatal, ez normális?

Figyelt kérdés
Mennyi idős kortól "gáz" ez a viselkedés, hogy csak bulizik, piál, és nem gondolkozik még a jövőjén?

2013. ápr. 21. 10:48
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Egyébként az öcsémről van szó..
2013. ápr. 21. 10:49
 2/35 anonim válasza:
55%
miért mit csináljon szaladjon az első balga nő karjába drágám gyereket akorok veled közös jövöt...:) ne viccelj már mai világban 30 35 közt gondolkodnak családban gyerekben ...nagyon kevesen 25 30 köztiek száma akik ilyenre fejet hajtanak.
2013. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Van barátnője egyébként régóta. De a mindennapos ivászatok, bulizások őt is zavarják. Ahogy a család többi tagja is aggódik.
2013. ápr. 21. 10:54
 4/35 anonim ***** válasza:
86%
Ha valaki 50 évesen akar nősülni, akkor nősüljön 50 évesen. Ha valaki egész életében bulizni meg piálni akar, tegye azt. Mindenki úgy él, ahogy akar. Persze ha van miből.
2013. ápr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
70%
teljesen érthető, én 26 évesen gondolkodom így, nőként, hogy inkább bulizok, szórakozom még.
2013. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
43%

Az én szememben ez már visszataszító, de látom a világban, hogy ez teljesen általános.

Valamikor az egyetemi évek végére szerintem mindenkinek el kéne jutnia arra a szintre, hogy már nem csak saját magáért él, hanem felelősséget vállal másért is.


Az én bátyám is 35 évesen otthon van anyával egy fedél alatt és még mindig közelében sincs az önálló életnek. Bár már nem iszik és bulizik annyit, mint régen, jár már dolgozni is újabban. De mégis még mindig csak saját magáért létezik. Az ilyen életet én személy szerint elítélem.

Persze nem baj, ha valaki nem házasodik és vállal gyereket, de akkor legalább a szabadidejében, munkájában tegyen valamit a közösségért, másokért.


Csak bulizni, piálni, eljárni fesztiválokra...ez hová vezet?

2013. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
88%

Esetleg azon is el kell gondolkozni, hogy valaki direkt nem akar családot, és pont ezért megáll a barátnő fogalomnál

Nem divat már manapság az eljegyzés meg gyerekvállalás, mert nincs mire, egy ilyen országban senki ne akarjon gyerek hacsak nem volt pénzes eddig is, éppen ezért lehet dönteni hogy vagy család de akkor szűkösen élnétek mindig, vagy csak magával foglalkozik az ember de legalább boldog mert mindenre jut ami kell neki

2013. ápr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem semmi baj nincs az öcséddel, sőt. Vannak olyan emberek, akik akkor is csak magukért élnek, amikor már saját családjuk van. Az szerintem sokkal rosszabb. Én azt mondom, az ilyen ember inkább ne vállaljon gyereket és ha lehet, ne kössön magához senkit se házassággal, mert csak tönkreteszi és lehúzza a párját. El lehet ítélni, de jobb az ilyen embereknek egyedül és függetlenül.
2013. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
95%

egy pasi 40 évesen is alapíthat családot. ha most így érzi jól magát, akkor így. erőszakkal úgysem lehet megváltoztatni.

ha egyébként van normális végzettsége, dolgozik, gondol a jövőjére, és nem a családján élősködik, belőlük finanszírozza a bulikat, akkor hadd bulizzon.


25 éves vagyok, nőnemű, és egyelőre én is inkább élvezem az életet, mintsem a pelenkákat cseréljem. annak is eljön majd az ideje, ha megérek rá. előtte nem fogok csupán megfelelési kényszerből szülni, vagy épp a mások által elvárt életet élni.

2013. ápr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
35%

27 évesen már gondolkozhatna a családalapításon, akármilyen modern világban élünk is! De ha nem akar még, nem lehet ráerőltetni. De egy dolog, hogy még bulizni akar, de a minden napos ivászatok, meg bulizás azért túlzás. Én a barátnője helyében nem tolerálnám.

Bár látom itt sokaknak elfogadható a minden napos ivászat is.....

2013. ápr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!