Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy meg bocsásson...

Mit tegyek hogy meg bocsásson és hogy ne keljen megalázkodnom, újra bízzon bennem?

Figyelt kérdés
Nagy telefonszámlát csináltam és a férjem nem tudja megérteni hogy miért és hova!nem tudja megérteni milyen naiv vagyok!tudom hülye voltam de már bocsánatot kértem de semmi nem elég neki.Állandóan vitázik a pénz miatt igaza is van de már két hete minden nap felhozza és én már idegileg tönkre megyek!!
2009. okt. 7. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A telejosdat hivtad?
2009. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem kocsmába dolgoztam és a főnök asszonyt csak kicsit sokszor 12000ft:-(
2009. okt. 7. 21:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem ennél sokkal több szokott lenni... és átváltottam feltöltő kártyásra.
2009. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen csak én nem tudok már mit tenni "lekódolta" a telomat állandóan ellenőrzi ki hívott meg részletes számla meg ilyenek!!!már ki vagyok borulva meghallom a postás és össze szorul a gyomrom vajon most mi jön.....
2009. okt. 7. 21:21
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Nem kevés, de nem is annyira sok, hogy emiatt folyton ellenőrizzen, vagy emiatt családi vita legyen.

Ha ennyit nem tud elnézni Neked, ott már nagy baj lehet.

2009. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
De a férjed nem azért ellenőrzi, mert többször volt már sok a számlád? Szerintem a havi 12000 Ft nem kevés, ha mellette még másik telefon is van és ez csak a te költséged. Ha mégis egyszeri alkalom volt, szerintem ez nem nagy dolog és meg fog békélni, ne csinálj semmit. Ha meg rendszeres, akkor változtass rajta. A főnököddel gondolom élőben is tudsz beszélni. Vagy itt a net. Ingyen is lehet rajta beszélni.
2009. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem olyan sok a keresetük, hogy ennyi tel.számlát megengedjenek maguknak.

Én is csak akkor telefonálok, ha nagyon fontos, mert muszáj spórolni.

Szerintem nem kell emiatt "megalázkodnod", mert azért akkora bűnt nem követtél el, és biztosan bízni fog benned, ha azt látja, hogy te is odafigyelsz a pénzügyeitekre.

2009. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként még annyit hozzátennék, hogy ha üzleti témában beszéltél a főnököddel, akkor nem a te pénztárcádat kellene, hogy tehelje a hívás.

Ha magánügyben, akkor más a helyzet, de gondolom, a főnököd jobb anyagi körülmények között él, így néha ő is hívhatna téged.

2009. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

off:

a férjem egyedül 31 ezres szlát csinált, mikor mi ingyen beszélünk és amúgy is kedvezményesen hív mkit, mert céges díjcsomagja van. Kinyomtattam a hívásrészletezőt és lám... kiderült unalmában felregelt egy társkeresőre, szégyenszemre megadta 3 csajnak a telszámát és nekik írt kb 400 sms-t. Mindezt úgy, hogy hónapok óta kérem fogja vissza magát, és csökkentse le a (az addig) 18ezres szláját). De nem! ő inkább rátett még egy lapáttal és elküldött ennyi sms-t meg órákig beszélt. Kicsit bedurrant az agyam.


Amúgy ha pasi a főnököd, akkor érthető, hogy picit gyanús neki, hogy ennyit beszéltek, de mégsem kéne ezt a dedós módszert alkalmaznia.

2009. okt. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
csajszi a főnököm. vagyis már csak volt.és te hogy tudtad lekezelni ezt a nagy számlát?megbocsátottad már?vagy hogy is lehet az ilyet.miből fizettétek ki a te keresed az más nem azért dolgoztál hogy az ő beszélgetéseit finanszírozd nem,nekem ez volt a reagálása a férjemnek
2009. okt. 8. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!