Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted milyen nő az ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted milyen nő az ilyen? Azt mondta nekem hogy ő nem bírja mellettem legyen szünet, előtte már szakítottunk csak kértem bocsásson meg, tartott 1 hétig aztán szünet. Megláttam egy sráccal beszélgetni tutti hogy azzal akar. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 10:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A szünetben szerintem pont azt csinál az ember amit akar. Meg különben is ő már szakított csak te erősködtél.
2010. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Azt hogy kár erölködnöd
2010. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is semmi értelme tovább erölködni főleg meg hogy mással volt
2010. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De én ha megtalálom azt a fiút az biztos lesz egy két pofon!
2010. ápr. 26. 10:55
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem,hogy mivel szabad ember,azt csinál,amit akar.Te pedig keress magadnak olyan nőt,akit érdekelsz.
2010. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekled a csajt,akkor cseszheted a pofonjaidat.Az nem old meg semmit.Attól még a nőnek nem Te fogsz kelleni.
2010. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mert ti tudjátok!Mindent megvettem amit láttam hogy szeretett volna!Ő meg igy hálája meg!
2010. ápr. 26. 11:21
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszodban elárultad a hibát. Benned van. Dolgozz magadon, az önismeret a legfontosabb! Ez nagyon fontos! Amíg nem tudsz magadról mindig, akkor így fogsz megtanulni mindent, mint most!
2010. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
-_-'
2010. ápr. 26. 11:48
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudod a szerelem egy érzelem, ha bele döglesz akkor sem tudod irányítani, nemhogy te de még az illető sem aki érzi. Ezért utálni valakit igencsak megmutatja az intelligenciádat. :)

És mégegyszer mondom mivel ez egy szünet így nem mondhatod meg mit csináljon. Másodszor pedig láthatod hogy ő nem akart téged vissza, te erősködtél. Idejel lenne megtaulni elfogadni.

2010. ápr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!