Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket mondjak az exemnek, hogy bocsásson meg nekem és jöjjön vissza hozzám?

Figyelt kérdés

Nagyon hülye voltam mert megsértődtem rá rengeteg alkalommal. Elege lett, és elhagyott úgy, hogy közben szeret még. Kérlek segítsetek, miket mondjak neki?

Azt mondja nem tud hinni nekem hogy megváltozok :(


2010. febr. 25. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Pedig pont azt akartam mondani, hogy ígérd meg hogy megváltozol. :)

Ez így nehéz eset, ha már nem hisz neked, nem bízik benned. Gondolj bele, hogy mennyit kellene neked teperned utána hogy visszakapd (ha egyáltalán visszakapod). Megérné? Tudom, szereted, de akkor is. Ha mégis megbocsátana, akkor az már nem lenne olyan. Nyeregben érezné magát, mert tudja hogy te bármit megtennél érte, és valószínű téged teljesen elnyomna.

2010. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok meló után,talán visszatudnád szerezni,de gondolkodj: Megérné? És,ha tepernél akkor nem is biztos,hogy összejön...de sok sikert!
2010. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, megérné nekem mert tudom hogy én voltam a hülye és hogy én hibáztam el a dolgokat.
2010. febr. 25. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem írd meg neki, és utána találkozzatok, majd vidd ágyba :) , ja és közben folyamatosan bizonyíts neki
2010. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Ha szeret még, visszamegy magától, keresd barátként, és legyél kedves (:
2010. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az szánalmas, ha egy nő teper egy férfi után.

A nő dolga a csáítás, a férfié a hódítás.

Ha igazán szeret és te is szereted, előbb-utóbb csak összejöttök.

Semmiképp se nyomulj, mert az gáz.

Viselkedj természetesen, ne őrülten.

Próbálj megszervezni valami közös programot a barátaiddal, ahova őt is meghívod mondjuk.

Amint kettesben maradtok, akkor beszélgethettek kicsit.

Próbáld éreztetni vele, hogy megbántad, amit tettél, de ne mássz rá és ne sajnáltasd magad.

Egy kis nosztalgiázás is segíthet.

Nem tudom mennyire aktuális a kérdés, és nem tudom, hogy eddig mit csináltál, de ha nem erőlteted görcsösen, akkor megoldódik magától a probléma.

Sok sikert.:)

2010. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!