Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem hallja gyakran,...

Ha valaki nem hallja gyakran, hogy 'de szép vagy' stb. akkor csúnya, vagy átlagos?

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pusztán nem hallja gyakran. Én sem szoktam megjegyezni minden ismerősömre, aki jól néz ki, hogy de szép vagy...
2013. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok amúgy (gondolom azért rájöttél:D) és nem emlékszem,hogy valaha is hallottam volna,hogy 'szép vagy' kisebb koromban volt barátom Tőle. Meg egyszer mikor még felvoltam regelve ask.ra és profilom volt,ott kaptam egy sráctól kiemelkedően legtöbb pontot,mindenki más pedig kevesebbet.Illetve ott azon az oldalon voltam szintén ilyen fiúk. De nyilván az kép,élesben meg még sosem hallottam,és fogalmam sincs,hogy jellenleg tetszem-e valakinek.:D (úgy pl:sulin belül)
2013. jún. 7. 16:25
 3/8 A kérdező kommentje:

jelenleg*

:D Már írni sem tudok

2013. jún. 7. 16:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagos, mert ha csúnya lenne, akkor sokan beszólnának neki, stb. Így ha nem mondják se azt, hogy szép, se azt, hogy csúnya, akkor olyan semmilyen. Elmegy mellette az ember az utcán és kész. Ettől függetlenül biztos lesz valaki, akinek tetszeni fogsz, hisz még a legcsúnyább emberek is találnak maguknak párt általában.
2013. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Csomószor olyan emberekre mondják a barátai, hogy szép, akik amúgy tök átlagosak, ha nem csúnyák..és ők még el is hiszik magukról, hogy szépek. Akinek meg olyanok a haverjai, hogy nem nyáladzó, nyalizós hülyék, az nem hallhatja sokszor, még ha szép is.

Szóval nem jelent semmit.

2013. jún. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké.Köszönöm.
2013. jún. 7. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Csak nem látja magát elég szépnek, nem szereti magát eléggé. Mert az kisugárzik ám. Én szeméy szerint nem hiszek abban, hogy a szépség objektív dolog. Ha én azt mondom valakire, hogy gyonyorű, akkor az, mert én úgy látom, és az az egyedül fontos.

Ha a párom gyonyorűnek lát, a tobbi nem érdekel.

2013. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Teljesen igazad van,de nekem nincs barátom aki elmondhatná,magamtól pedig nem jövök rá milyennek látnak az emberek.

2013. jún. 8. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!