Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csunya gyerekből szép felnőtt?...

Csunya gyerekből szép felnőtt? Szép gyerekből átlagos?

Figyelt kérdés

Szerintetek van benne igazság? Láttatok már ilyet?

Szeretnék reményt kapni.


2011. nov. 3. 09:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Hát én szerintem elég ronda kicsi voltam, de ahogy vissza tekintek magamra, már talán annyira nem vagyok bányarém.. Bár szép sem, vagy csak nagyon önbizalom hiányos vagyok, de én hallottam már erről a tényről hogy aki kamaszként rondácska, az felnőtten nagyon szép volt... Hát remélem hogy ahogy idősödöm én is szebb leszek mintsem rondább
2011. nov. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ mennyire kicsi gyerekről beszélünk? egy 5-8 éves gyerek még nagyon sokat változhat jó ill. rossz irányba is ami a külsőt illeti. Én speciel nem voltam egy nagyon szép kislány, persze csúnya sem, az általános iskolában sem voltam éppen népszerű a fiúk körében, aztán középiskolába ez megváltozott és úgy érzem ahogy öregszem egyre "jobban" nézek ki és nőiesebb leszek, megfordulnak utánam a pasik tehát változtam:) Szerintem van remény! 24/L
2011. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
nálam ez igaz !
2011. nov. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Igen, például jómagamat. Kislányként nem láttam magam szépnek, nagyon sovány voltam, tök átlagos fejjel, (inkább fiús arcformával) pattanásos, ragyás volt az arcom stb. Hozzám képest az osztálytárs nőim már gyerekként nagyon nőiesek voltak. Aztán ahogy telt az idő kezdtem "beérni" elkezdtem nőiesedni, az arcom kitisztult, a vonásaim finomabbak lettek, szerencsés alkattal rendelkezem. Most 35 vagyok, a sógornőm egyik nap azt mondta, hogy én az Angelina Joly-ra emlékeztetem :-)) de korábban már Sandra Bullock-hoz is hasonlítottak, nekem mindegy, lényeg, hogy nem a Kvazimodo jut eszükbe rólam. Azt is megfigyeltem, hogy azok a lányok, akik akkor túl korán nőiesedtek, mostanra meghíztak, "elasszonyosodtak" öregnek látszanak.
2011. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
76%
Kisgyerekként is csúnya voltam, de az idő előrehaladtával egyre rondább leszek. :(
2011. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Kisgyerekek még sokat változnak, de mondjuk 10 évesen már lehet látni milyen lesz. Ott már legfeljebb frizura meg hasonlókon lehet változtatni, de az is sokat számít. Engem barna hosszú hajjal rondának tartott mindenki. Szőke röviddel meg szépnek. Pedig ez aztán nem nagy dolog.
2011. nov. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%

mások szerint aranyos voltam kisebb koromban....szerintem nagyon undorító voltam,anyám mindig levágatta a hajamat ilyen bilifejre és a fejem tetején egy tincset felgumizott és az ott égnek állt (wtf?) szal nagyon ronda voltam...


bár nem mintha most nem lennék az...


de amúgy múltkor láttam egy oldalon,hogy Avril Lavigne hogy nézett ki kislányként :) és ilyen szürke kisegér feje volt,de most már nagyon szép :)


13l

2011. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem van benne valami:)Én kisgyerekként egyáltalán nem voltam szép,kislányos,sőt nagyon is fiús volt a hajam,az arcom is fiús volt,fiús ruhákba jártam,aztán ahogy kamasz lettem,nagyon pattanásos voltam,meghíztam,szemüveges lettem..stb.Egyáltalán nem voltam szép,míg a körülöttem lévő lányok olyan szépek voltak,és nőiesek.

Azóta rengeteget változtam,kinőiesedtem,megnőtt a mellem,lett széles csípőm,már nem vagyok pattanásos,a hajam megnövesztettem derékig érőre,és a sok vágásnak köszönhetően most nagyon dús,mindenki dicséri.A pattanásaim elmúltak,a szemüvegem lecseréltem kontaktlencsére.Ma annyi pasi megfordul utánam,és nagyon sokan "udvarolnak" nekem,magam is meglepődöm:)

Viszont van olyan ismerősöm aki csúnya volt kis korába,és később se lett szebb,inkább átlagos,meg olyan is aki szép gyerek volt és felnőtt korára is szép maradt:)

19/L

2011. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Persze fiatalon pl csomó pattanásom volt, de akárki mondta, hogy el fog múlni, nem hittem nekik... De pár év alatt el is múltak és most olyan csajok szemeznek velem, akik észre sem vettek! Kitartás...
2011. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

Valóban van ilyen, már tapasztaltam a környezetemben. Egyik volt osztálytársam nagyon csúnya volt általános iskolában, ilyen kis egér. Most 20 éves és ő az egyik leggyönyörűbb lány akit valaha láttam.

Én nagyon szép kislány voltam. Pont múltkor mondta az egyik ismerősöm, hogy én kislányként is gyönyörű voltam, és most is az vagyok, pedig sokszor a gyermekkori szépség elmúlik.

2011. nov. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!