Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet hatni egy olyan...

Hogyan lehet hatni egy olyan férfira aki iszik?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Kicsit kifejthetnéd...
2013. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Ha fiatal akkor másra kell irányítani a figyelmét. Sok szex, sok és jó kaja. Sok program és változatos utazások. Munka után kötelező otthoni barkácsolás, egy kis függönycsere egy kis festés stb.

Vannak azonban menthetetlen alakok pl apukám is ilyen volt.

2013. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van egy pasi aki tetszik nekem én is neki. Csak a baj az, hogy iszik. Mit tehetnék?
2013. jún. 9. 21:54
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Nekem ilyen a párom,4 évet voltunk együtt,én itt maradtam a 6 hónapos lányunkkal....nem bírtam...de még szeretjük egymást...nem lezárt ügy.

2013. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél le róla,amíg nem késő.Komolyan mondom,nagyon meg fogod bánni,ha összejössz vele,tapasztalatból beszélek!Egy ilyen fiúval vagyok együtt jó ideje,és az életem nem egy leányálom mellette.Nem hatott a szép szó,se semmi,már a szakításig jutottam.Nálad sem fog beválni semmi,maximum tönkre vágod magad idegileg és anyagilag.
2013. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Különben van ennek a pasinak barátnője?Ha jó ideje nincs,annak oka van.Nyilván senkit sem tudott megtartani,pont azért,mert olyan,amilyen.Mondjuk ez a korától is függ.
2013. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Először is, csak ő tud változtatni magán, mások rajta nem! Be kell látnia, hogy ez egy betegség! Valószínűleg miattad nem fog megváltozni. Gondolj bele,ha elkezdesz vele járni, akkor úgy foga értelmezni, hogy te őt így elfogadod, és ha ez így van, akkor mért is kellene változtatnia?! Nehéz ügy...Én még a járás előtt beszélnék erről vele, bár, az is könnyen megeshet, hogy akkor meg egy időre felhagy az ivással a kedvedért, de hamar vissza fog esni, ha nem magáért teszi!
2013. jún. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit tehetnél? Azonnal felejtsd el és keress mást, ha nem akarsz itt pár hónap múlva panaszkodni, "Iszik a párom és ver engem, mit tegyek?" című kérdéssel.
2013. jún. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!