Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hatni egy ilyen férfira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hatni egy ilyen férfira, hogy ne általánosítsa a nőket? Vagyis komolyan is gondolja ezt? Vélemény?

Figyelt kérdés

"rájöttem nem lehet gond lehet hülye vagyok meg rossz felfogás de bennem egy lány olyan sebet ejtett hogy míg élek soha nem forr be és inkább ha úgy van én lépem és még mielőtt baj lenne úgy mond ki lépem az életéből! De legalább így nem érzem soha többet nem fogom érezni azt az érzést mely majd nem teljesen tönkre tette az életemet!!"


Ha nem lenne egyértelmű, arra céloz, hogy azóta komoly kapcsolatba nem lép, csak -csúnya szóval élve- hülyíti a másik felet, aztán ha az komolyabbat akar a szexnél, akkor ő lép. Pedig nem minden nő egyforma és nem tehet arról, hogy a volt párja átejtette. Reménytelen eset vagy lehet valamit tenni??


2013. jan. 17. 14:12
 1/9 Patrik24 ***** válasza:
Őszintén ez édeskevés információ ahhoz, hogy erre válaszolni lehessen akárcsak megközelítőleg is. Attól függ hány éves, mi történt, mennyire kialakult már a személyisége.
2013. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem, játsszámkba ne menj bele
2013. jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
majd idovel valtozik a velemenye, vagy sokkal rosszabb lesz.
2013. jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha beleszeret egy csajba,akkor utána más lesz a véleménye.
2013. jan. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se kezdj ki vele. Szerintem még nincs túl az előző kapcsolatán, bármi is történt vele, még nem heverte ki. Ezzel azt próbálja elérni, hogy ne érje "mostanság" újabb sérelem. Ha majd lelkileg meggyógyul, másképp fogja érezni, hidd el. Idő kell neki, meg talán benne van, hogy ő is "bántson" egy-két nőt viszonzásul (tudat alatt, nem feltétlen szándékosan). Úgyhogy szerintem ne egy lelki sérülttel kezdj.
2013. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

30 éves, 5 éves kapcsolata volt, még tizenévei vége felé kezdődött, ő volt az első kapcsolata a lánynak, aki egy napon bejelentette, hogy neki ez nem megy, ő még élni akar, pasizni stb. Nagyon szerette a lányt, ezért a szakítás után magába zuhant és azóta azt mondja, kihalt belőle a szerelem és minden útjába akadó csajt megd*g meg hogy "hülyítem a csajokat, van bőven miből válogatni, de ha megtörténik a dolog, akkor pápá van utána". Emellett pár éve van egy szerencsétlen csaj mellette, aki bevesz mindent, elhiszi, hogy nem csalja meg őt, pedig de.

Létezik, hogy ennyire megváltozzon valaki negatív irányba egy ilyen szakítás miatt? Oké, tuti pokoli érzés, én is éltem már át, de ennyire leírni a női nemet egy lány miatt? Létezik ez? Vagy csak az ilyen kijelentéseivel menőzik, de ő is vágyik komoly dolgokra? Vagy totál reménytelen eset?

2013. jan. 17. 14:21
 7/9 Patrik24 ***** válasza:
Ha már 30 éves elképzelhető, hogy komolyan gondolja.
2013. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha majd úgy igazán szerelmes lesz megváltozik. Ez tapasztalat. De amíg valaki nem "fogja meg" annyira, addig így fog viselkedni.
2013. jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na ebben lehet valami.. mármint ha megfogja valakiben valami, akkor változik! Csak az a baj, hogy senkit nem is vesz komolyan, vagyis meg se ismeri nagyon, csak a lényeg, hogy lefektesse.. A külsőben meg ami megfog, az egy felszínes dolog, nem biztos, hogy elég szerelemhez. Mondjuk elvileg abba a csajba is szerelmes volt az elején aki van neki.. csak hát na, pár hónap alatt elillant az érzés, de azért együtt vannak. Emellett volt még egy lány, akit szeretett, de az visszament az exéhez, de mondta is, hogy csak úgy érezte 1-2 hónapig, hogy szereti a lányt de az se egy olyan szerelem volt mint amit régen érzett!
2013. jan. 17. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!