Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha két hónap együttjárás után...

Ha két hónap együttjárás után teherbe esnétek, megtartanátok a babát?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 17:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Függ a másik féltől. Valószínűleg nem.


De mindjárt jönnek akik az első randin lettek terhesek és már 50 éve boldogok együtt :-)

2013. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem!
2013. jún. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Kizárt.
2013. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ. Mi már jó ideje ismertük egymást, előtte haverok voltunk. Sokat beszélgettünk a gyermekáldásról is. Ő már akkor azt mondta, hogy tőlem szeretne gyermeket. 3 hónapnyi járás után terhes lettem... Úgy döntöttünk, hogy megtartjuk. Sőt, az esküvőt is. Sajnos a baba elment, de az esküvőhöz ragaszkodott. Így fél évnyi együttlét után összeházasodtunk, rá 3 hónappal megfogant a lányunk. Útban van már a kistesó is. :) Nekünk ez így bejött, de ha nem ismertem volna előtte, lehet erősen elgondolkodtam volna. Párod mit akar?
2013. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Aki az első randin lefekszik egy pasival az egy K....
2013. jún. 13. 17:59
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem hinném.
2013. jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%

Sok mindentől függ, hány évesek vagyunk, ismertem-e őt előtte már esetleg, hogy állunk anyagilag éppen, egyáltalán az apajelölt hogy reagálja le a hírt, én mennyire borulok ki.. Ilyesmiktől függ. Nem írok választ, mert nem tudok több részletet.


Te honnan szedted ebből h az első randin lefeküdtek? Mi van ha 2 hetes terhes? Trollkodj máshol.

2013. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jól benéztem, kérdező írta a mondatot, ami nekem nem tetszett. Attól még nem tudod h első randin lefeküdtek csak mert 2 hónap után terhes. De ezek szerint nem rólad van szó.
2013. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Valaki írta, hogy mindjárt jönnek azok akik az első randin lettek terhesek. Erre írtam választ.
2013. jún. 13. 18:20
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

hát azért ácsi szerintem "kedves"kérdező...Én is lefeküdtem az első randinkon a férjemmel,mégis a férjem lett,szerintem ezen baromira nem múlik semmi...(csak,h képben légy,a k. az a nő,aki pénzért csinálja...)

4 évvel később lettem terhes,mert én/mi tudtuk,hogyan kell védekezni...

Amúgy ismerek olyat,aki ennyi idő után tervezetten lett terhes..

2013. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!