Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik úgy gondolják, hogy a...

Akik úgy gondolják, hogy a Férfiaknak megbocsátandó a megcsalás, azok magyarázzák meg, hogy miért gondolják ezt?

Figyelt kérdés
Csak azok,akik így gondolkodnak. Különböző magyarázatokat olvastam már itt is ezzel kapcsolatban,most szeretném egy helyre gyűjteni és átrágni ezeket....
2013. jún. 15. 14:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
sziasztok! Én konkrétumot írnék: én is azzal magyaráztam h a férfiak nem monogámiára termettek,majd okos feleségként szemet húnyok és boldogan élünk együtt a sírig,aztán kiderül h a másik,amíg te menedzseltél egy házasságot,egy háztartást,egy gyereket és egy terhességet,hónapokig másnak adta a szerelmét,a jókedvét,az örömeit.Előbb próbáltam megérteni,aztán elfogadni,aztán mentegetni őt magam előtt,de nem megy.Nézhetem én ezt akármilyen objektíven,nem TISZTELT annyira hogy megossza velem a velem kapcsolatos problémáit,kételyeit,nem kért bocsánatot ("mert tudja h úgysem bocsátanám meg") és nem bánta meg.Még.Nem tehetem meg a gyerekeimmel hogy olyan példát mutatok nekik,hogy anyával bármit el lehet folytatni.És mivel lányok,nőként sem engedhetem hogy ilyen férfiminta legyen az ideál.Bölcs feleség akartam lenni,de hülye feleség nem leszek.Egyébként feltettem itt vmi olyasmi kérdést h ki miért nem csalja meg a párját,az ottani válaszok alapján vannak olyan férfiak, akikben fel sem merül.Ahogy én is maximálisan elköteleztem magam az igen kimondásakor hogy kitartok amellett az egy mellett.És ha valami elromlik,megjavítom,nem lecserélem.Sajnos a férjem lecserélős típus,anno még viccelődtem is ezzel neki.Beletrafáltam.
2013. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
50%

Azért azt meg kell állapítanom eléggé gyengén néznek ki azok a férfiak,akik hűségesek,szexuális vonzerejük elég gyenge.

Én nő vagyok,de azért magamon is észrevettem,ha párkapcsolatban éltem és mivel akkor hűséges vagyok,alig kezdtek ki velem,mikor meg 3 mal tartottam fenn enyhe viszonyt,annyira látszott a "sikeresség" a férfiaknál,hogy állandóan meg akartak ismerkedni újabbak velem.

Úgyhogy,ha egy férfinak erős a szexuális kisugárzása,az bizony kiéli magát,de a nő is,akármit is hisz a párja.

2013. júl. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Válaszoltál a másik kérdésemnél is ezután. Ezért is nem értem,mire írod itt,hogy "de a nő is,akármit is hisz a párja." Ha egy Nőnek van szexuális kisugárzása,attól az még tud hűséges maradni,valamilyen szinten ezt írtad Te is.Persze Te valami olyasmit látsz,hogy a hűséggel megszűnik a kisugárzás,ami részben igaz is lehet,ha egyszer az ember nem nyitott másra,akkor akarattal nem is fog sugározni rá,de szerintem a szexuális kisugárzás inkább nem akaratlagos. De van igazság abban amit írsz,meg elgondolkodtató,hogy a jó pasi=hűtlen pasi...hát van benne valami....


Kedves Mindenki! Köszönöm,hogy válaszoltatok! Külön kiemelném 1-est, 6-OST:) és 11-est! Köszönöm Nektek!

2013. júl. 9. 20:10
 14/20 anonim ***** válasza:
Melyik a másik kérdésed?
2013. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
2013. júl. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Már privátban tegnap elküldtem Neki,nem akartam,hogy itt is látszódjon,dehát ez van.:( Onnan hivatkoztam ide,de innen nem akartam oda.
2013. júl. 10. 11:20
 17/20 anonim ***** válasza:
ne haragudj,nem tudtam!:(
2013. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Semmi gond.:) Te voltál ott a 12-esem (százalékod alapján gondolom)?
2013. júl. 10. 15:13
 19/20 anonim ***** válasza:
nem,a 11esként voltam ilyen túlbuzgón béna.
2013. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
:) Itt lehet a 11-es voltál,de ott (a másik kérdésnél) kérdeztem.:)
2013. júl. 10. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!