Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki annyira részeg,...

Ha valaki annyira részeg, hogy abban a tudatban fekszik le mással, hogy az az ő felesége/férje, az teljes értékű megcsalás?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egy szinten van mondjuk ey érzelmi megcsalással?
2013. jún. 9. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Részegség nem magyarázat a megcsalásra.

Akinek van gerince annak részege is van, akinek nincs meg részegen sincs.

2013. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi megcsalással nem de írtó hülyének kell lenni hogy összekeverd az asszony finom punciát egy másikéval. ;)
2013. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha mikuláspartin az összes férfi poénból mikulásnak öltözik, akkor megeshet, hogy a már nem nagyon szomjas asszonyka rossz mikulást rángat be a wc-re egy gyors körre.
2013. jún. 9. 17:43
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

haha :D


hát érdekes kérdés, a megcsalt fél részéről teljes értékű az biztos, a részeg meg... hát sajnos tényleg van az az állapot, de szerintem akkor már dugni se lehet :D

2013. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire senki nem tud berúgni.

És ha 1000 mikulás ruhába öltözött pasi közül véletlenül egyet választanék ki holt részegen, akkor is már a csókból felismerném, hogy nem a férjemről van szó.

Szóval kizárt dolognak tartom, hogy valaki annyira részeg legyen, hogy ne ismerje meg a férjét vagy a feleségét.

Azt inkább elképzelhetőnek tartom, hogy valami nem jó az illetőnek, nem kap meg valamit a házastársától és benne motoszkál, hogy megkapja valaki mástól és az alkohol hatására felszabadulnak a gátlások és meg is teszi. Viszont az teljes értékű megcsalás, még akkor is, ha alkoholfogyasztás volt előtte.

2013. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz elhinni. A megcsalás, megcsalás. Azt, hogy megbocsájtod-e más kérdés.
2013. jún. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem lehet senki részeg, vagy ha igen, az nem szexel :D De amúgy akinek van egy kis esze, az eleve hozzá se megy/össze se jön olyannal, aki ennyire nem tudja, hol a határ az ivásban.
2013. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, én nem venném be ezt a maszlagot! Úgy berúgni, hogy azt sem tudni kibe lógatja bele... ilyen nincs! Ha annyira részeg, az azért komoly kihatással van a pillanatnyi potenciálra.
2013. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az alkohol nem mentesít a megcsalás alól. Lényegtelen hogy a részeg fél mit hisz, ha megtette, hát megtette.

De annyira érdekes ez a dolog... Én részegen, amikor valaki meg akart csókolni, elküldtem a búsba, hogy nekem van barátom. Ha én meg tudom különböztetni az embereket, pedig iszonyatos az arcmemóriám, és még részegen is tudom, hol a helyem, más mért nem?

2013. jún. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hahaha, ezzel a dumával etetnek? El ne hidd! :D
2013. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!