Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok minden nap van meleg...

Nálatok minden nap van meleg vacsora? Nagyon ciki, ha én nem főzök?

Figyelt kérdés

Mi délben eszünk meleg főtt ételt, így vacsorára csak valami hideg vagy gyors van (melegszendvics, virsli, saláta).


Szerintetek ez így elég? Vagy kéne vacsorára is főtt étel?


2013. jún. 16. 17:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi ketten élünk a párommal,nem mindig van meleg vacsora.

Páromnak jó estére az,ami megmarad az ebédből,ő mondja,hogy nem muszáj főzni.

2013. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi általában frissen készített rákosraviolit eszünk, homárral, és (természetesen) frissen sült töltött libával :)


Bocs, csak szerintem hülye kérdés :D Minek kellene egy nap kétszer főzni? Ebédre van meleg étel, este, reggel meg hideg, kivéve ha valaki tojást akar enni.

2013. jún. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk vacsorára van főtt étel, mivel 5-kor érünk haza munkából, 6-7 fele közösen vacsorázunk, ez nálunk a főétkezés :)


Délben nem mindig eszünk főtt ételt a munkahelyen, sokszor csak szendvicset, amihez épp kedvünk van.


Miért lenne ciki, ha nincs este főtt étel? Ha nektek így jó, akkor semmi gond.

2013. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég, nálunk is az általad felsoroltak vannak. Kivétel, ha apámra este hétkor jön rá a grillezhetnék.
2013. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert az oviban sok anyuka mondja hogy rohannak haza mert még főzni kell és azzal elmegy az egész este.
2013. jún. 16. 17:24
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindig hideget vacsorázunk.
2013. jún. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán van nálunk meleg vacsora, nem is kívánjuk már olyankor a nehezebb ételeket.Ha van elfogyasztani való ebédmaradék, vagy épp kedvünk szottyan rántottához, tejberizshez, császármorzsához, akkor az is tökéletes meleg vacsi.Ilyenkor nyáron a rántott tökfélék mennek nálunk nagyon, bezabálnánk belőle minden nap(vacsira).
2013. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem azok az anyukák főznek este, akik dolgoznak!Mikor dolgoztam én is este főztem, de nem vacsorára, hanem a délre hazaérő családtagoknak, másnapra!
2013. jún. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Én is dolgozok.

Nálunk senki nincs otthon délben, mert mi dolgozunk, gyerekek oviban.

2013. jún. 16. 17:35
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Azok esznek általában meleg vacsit, akik nem meleget ebédelnek.


Néha szoktunk meleget vacsizni, de ez ritka. Későn ebédelünk általábna 3-4 körül, este már csak valami apróságot, vagy gyümölcsöt bekapunk, néha egy sört megiszunk bőven elég, jó a sört nem azért, hogy ne vacsizzunk, de van benne annyi kalória, hogy utána nem vagyunk éhesek...

2013. jún. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!