Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni ha nem...

Mit tudok csinálni ha nem akarok elmenni évzáróra de a szülők kényszerítenek?

Figyelt kérdés
Idén magamhoz képest szar lett a bizim (5 átlag helyett 4,5) és elmondják majd osztály előtt is és ez nekem nagyon égő, sok kedvem sincs hozzá h díszmagyarban feszelegjek egy órát h 34 ember plusz szülők előtt közöljén velem h szar vagy:s. Szüleim szerint ha nem megyek el akkor elkezdek 'iskolakerülővé' válni. És még a szoknyám sincs meg:D
2013. jún. 17. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

A 4,5 az mióta rossz átlag? Hanyadikos vagy drágám? :D


17/f

2013. jún. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
4,5 átlagom utoljára 6.-ban volt...
2013. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kibírod azt a 1,5-2 órát:) Mondjuk én is mindig utáltam az évzárókat/évnyitókat:D De legalább megnyugszanak a szüleid,hogy nem leszel "iskolakerülő"... Habár ez még bőven nem az a kategória. De azért a családi béke érdekében szerintem el kéne menned. A 4,5-ös átlag meg nem rossz. Biztos vannak nálad sokkal rosszabbak is:D

22L

2013. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

4,5 az sz.r?????

Na ne már... Amúgy meg szerintem bírd ki, ennyibe nem halsz bele.

2013. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

4,5 tényleg nem szar,de egy jó tanuló esetében nem jó, ha 5 tizedet rontott - csak a többieknek mondom :)


Szerintem menj el, kibírod, majd legfeljebb ha leszólnak akkor megmondod, hogy kijavítod, és majd megmutathatod hogy milyen nagyszerű vagy :D

2013. jún. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Semmit. Menj el, másképp, hogy kapod meg a bizit?

Egyébként ne legyél ilyen! Valószínű, hogy a tanárnő már napok óta , a 4,5-ös átlagod miatt, egy lejárató beszéddel akar készülni az évzáróra, amivel porig aláz mindenki előtt. Ugyan már! Elhiheted, hogy nekem sincs kedvem Pestre menni a plusz 40 fokba, a bunkó, izzadt emberek közé de azért mégis csak ráveszem magam.

Kibírod!

2013. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak hullámvölgyek az életében. Most ezen túllépsz, aztán majd jobb leszel. Csak ennél rosszabb ne legyen, addig nincs okod aggódni. :)
2013. jún. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól nem lesz senki iskola kerülő ha nem megy évzáróra, hiszen nem kell igazolás. Mi is voltunk így a barátnőkkel, pedig én is jó tanuló voltam. Egyszerűen nem volt kedvünk elmenni, helyette strandoltunk.Ennyi.Nem mész és kész.Egyébként meg nem vagy szar, nagyon sokan örülnének ennek a bizonyítványnak.
2013. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen a kettesnek is rohadtul fogsz majd örülni:D
2013. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hanyadikos vagy 6?

Amúgy elmondják ha ott vagy ha nem. 4,5 meg rohadt jó. :D

2013. jún. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!