Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevesebb vagyok mint az...

Kevesebb vagyok mint az unokatesóim? Leérettségiztem, és szakácsnak akarok tovább menni. Szülök nem nézik jó szemmel, mert ők egyetem/ főiskolát néztek ki.

Figyelt kérdés
Mindig mondogatják hogy unokatesóim mind egyetemen vannak, már 1pár végzet is.. Ennyire számít hogy Egyetemet végezzen az ember?? Hogy van ez? Köszönöm a válaszokat! 18L
2010. júl. 14. 10:51
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
18%
Egyetemmel mennél a legtöbbre.
2010. júl. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
83%
számít, ők itthon lesznek diplomás munkanélküliek, te meg külföldön jól kereső szakács ;)
2010. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
84%
Dehogyis...,nézd meg egy csomó diplomás munkanélküli van!Van aki túlképzett(3-4 diploma) és ezért nem talál munkát... A szakács egy kiváló szakma,és ha szereted csinálni,meg tudsz alapozni egy életet vele!;)szerintem kiválóan döntöttél,és ne hagyd,hogy a szülők rossz irányba vigyenek,mert megbánnád!Nagy vagy már és Te irányitod az életedet!!
2010. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%

Már a leghülyébb szőke nők is egyetemre mennek, persze kommunikáció szakra, stb. Sok diplomás nem megy semmire a nyomi diplomájával.


Legyen egy jó szakmád, szakács a legjobb mert az embereknek zabálni mindig kell.

2010. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%
Az élet majd téged igazol. Van egy cukrász fiú az ismeretségemben, saját vállalkozása, boltja van, több alkalmazottja: kettő közülük a saját (főiskolát/egyetemet végzett) testvérei. Bárhol (akár szakács vagy, akár egyetemista) lehet kiemelkedőt nyújtani. ha neked ez a mesterség tetszik és komolyan csinálod, akkor ezt csináld! Arról nem is beszélve, hogy mindenhol azt szajkózzák, hogy a munkával eltöltött idő a legtöbb amiben élünk, tehát annak olyannak kell lennie amit szívesen csinál az ember, mert a mindennapok felőrlik.
2010. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Igen külföldre mennék ki németbe... jól beszélek németet remélem ott többre viszem.
2010. júl. 14. 11:00
 7/35 anonim ***** válasza:
89%
Magyarországon is jól keresnek a szakácsok,azok akik odateszik magukat és jól végzik a szakmát,de Németországban még többet keresnél ez tény!;) Én szurkolok Neked,hogy megvalósitsd az álmaidat,és sok erőt,kitartást kivánok hozzá!;)
2010. júl. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
55%
Egyetemi diplomával sokkal többet érsz (persze ha kapsz jó munkát is utána). De ha te úgy érzed, hogy a szakács mesterségben lenne jövőd, akkor hajrá!
2010. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
88%

Figyelj,ha Te ettől érzed jól magad,és van kitartásod végigcsinálni,akkor ne hagyd,hogy befolyásoljanak!Lesz egy szakmád,amit örömmel,szívesen fogsz végezni,amit még élvezni is fogsz,és el is fogsz tudni vele helyezkedni külföldön.Ne törődj mások véleményével,azt nézd,mi a jó Neked,a többiek le vannak sz@rva!


Amúgy maximálisan egyet értek azzal,aki írta a kamudiplomás választ.Tényleg rengeteg kamu szak van,amit bárki elvégez,és nem tud vele elhelyezkedni,pl.:kommunikáció,média,stb.

2010. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
79%
Hasonló cipőben járunk:) Az én uncsim debrecenbe fog járni egyetemre a tesóm közlekedés mérnökire jár másik 2 uncsim pedig már végzett a fősulin, sőt anyukám és végzett egyetemen. Nálunk tehát én lennék a fekete bárány mert én tiszthelyettes katona szeretnék lenni, amihez nme kell csak középfokú végzettség, de nem érdekelnek mert én fogom végezni a munkámat tehát én is akarom eldönteni hogy mit szeretnék:) Jaaa a két uncsim aki fősulit végzett munkanélküli!!!!
2010. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!