Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változott meg ennyire a...

Miért változott meg ennyire a párom?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete ellopták a bankkártyámat, és a rendőrök kérésére nem veszek fel pénzt a bankszámlámról ebben a hónapban, és így a páromnak kell fizetnie mindent, megszokta már, hogy akármire is van szüksége, tőlem megkapja, de ebben a hónapban nem így van, és mivel rengeteget költök a szeszélyeire, most ő is láthatja, hogy is megy ez,mégha csak 1 hónapról is van szó. Eleget keres ahhoz, hogy fedezni tudja stb... mégis megváltozott a viselkedése velem szemben, akármire van szükségem bunkóskodik, persze megveszi, de akkor napokig felemlegeti, hogy azt ő vette nekem, van, hogy rám sem néz, ignorál, egyszerűen átnéz rajtam, és amilyen lenézően beszél velem.... Miért változott meg ennyire? Azért lenne, mert kivételesen nem én fizetem a háztartás 70%át? És a videojátékait, stb...? Nem értem a viselkedését, pedig már lassan 3 éve élünk együtt.

25\L 27\F

Köszönöm a segitségeteket



2013. jún. 20. 07:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert sajnos megszokta,hogy te pénzeled! Ne is foglalkozz vele,csak te voltál a hibás,mert ezt az elejétől fogva megengedted.
2013. jún. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Azért !

Még nem érett egy kapcsolatra és valszeg nem is szeret igazán. Bocsi !

2013. jún. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem pénzelnék egy pasit sem. A videójátékait meg pláne nem, egy 27 éves nagy gyereknek meg végképp nem!
2013. jún. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szia. Gondolom a történetben te a lány szereplő vagy. Engem annyira idegeseít, mikor a lánynak kell mindent megvennie és fizetnie mindig... Valamire gyűjtötök? A fiúnak mire ment el eddig a pénze?
2013. jún. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő nem gyűjt semmire, de tipikusan az az alkat aki még a számlákra is utálja "kidobni" a pénzt, én meg nem bírom nézni, ahogy csak áll és bámul valamit, amit nagyon szeretne, de akkor se venné meg, ha az élete múlna rajta,én pedig szeretem és szeretem boldognak látni
2013. jún. 20. 08:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francért fizeted neki máskor a hóbortjait?? Nóóóórmális? Maaaargit??????
2013. jún. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos megszokta a "jólétet", kicsit elkényeztetted. Ráadásul (és itt elnézést a kivételektől) a férfiak nagy részének fingja sincs mennyi pénz el tud menni a háztartásra, mindennapi dolgokra. Aztán mikor nagy néha elküldöd a boltba néhány dologért, azzal jön haza, hogy "Nem is vettem semmit, és otthagytam 10ezer forintot".

Hát igen, ne kapasd el őt , és ezentúl ne költs annyit a hóbortjaira, ha ilyen hálátlan tud lenni.

2013. jún. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez egy személyiségzavaros pasi, lapáton a helye..ha viszont szereted, akkor ne panaszkodj.

nos az izgalmas, hogy egy ilyen fa..zon mit tudhat, mert az ágyban is csak ugyanilyen..asszem nincs összehasonlítási alapod, és egyre jobban félsz a változástól..


pedig minél előbb, annál jobb..


én szóltam, reklamációt később nem fogadok..


ezzel megbeszélni sem lehet, ez egy ..őőő...szóval lapátra vele!ha nem, akkor meglátod most csak duzzog, majd megüt, később verni fog, majd közli, hogy megúnt, és irány egy másik nő..vagy már van is..


nos, szeresd csak..

2013. jún. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!