Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy gond van otthon,...

Nagyon nagy gond van otthon, hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Én és a barátom 1 éve vagyunk együtt. a gond a korkülönbség. a szüleim kb. 1 hónapja elkezdtek minket tiltani. Elvették a telefonom nem számítógépezhettem és szobafogságot kaptam. Titokban beszéltünk és találkoztunk is, de lebuktunk. Apám megütötte a barátom és fojtogatta, aki védekezni se tudott aztán engem pedig "apa" hazacipelt. Végigsírtam az utat és elkezdett velem veszekedni, hogy miért sírok hangosan.a barátom sérülései elég durvák. Orvosnál is volt. Itthon egész nap piszkálnak, és azt mondják a barátomról, hogy semmire kellő. Próbáltam velük megbeszélni a helyzetet, de nem lehet.a tanulmányi eredményeim i elég jók sokat javítottam soha nem lógok. Nem tudom, mit tehetnénk. Mit javasoltok? Nagyon szeretem, a barátom nem akarom elhagyni
2013. jún. 20. 20:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Így utólag bocsánat a helyesírái hibákért
2013. jún. 20. 20:50
 3/19 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy én 16 ő pedig 23, buta gyerekszerelemnek hangzik tudom de mindenre hajlandó vagyok érte.
2013. jún. 20. 20:51
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

De miért tiltanak? Mi a bűne a barátodnak?

Apák féltik a lányukat, de nem szoktak verekedni, fojtogatni!

2013. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Több oknak is kell lenni, mint a korkülönbség!

16 évesen meg nem vagy már annyira gyerek, hogy így bánjon veled. Valamiért nagyon pipa az apád.

2013. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én sem lelkesednék egy felnőtt férfi ne kezdjen tini lányokkal.
2013. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A gond hogy a barátom elég szerény körülmények közül jött.Nem gyári munkás.Alkalmi munkából keresi a kenyerét.Nekem mindent meg ad és soha nem nélkülöz.Nincs kocsija nem az a cicafiú tipus.Anya volt az aki ellenezni kezdte.Régebben igazi "rosszfiú" volt de teljesen megváltozott.Vanak céljai de ezt a szüleim soha nem fogják megérteni és én teljesen tehetetlen vagyok.Egész nap veszekednek velem és szídnak
2013. jún. 20. 21:03
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazi rossz fiú volt. (volt?)

Nincs munkája..

Szerinted ilyen a lányos apák, anyák álma?

Ennyi idősen nem kell, hogy kocsija legyen. De ne legyen múltja sem. Legyen viszont munkája.

Szüleid jót akarnak, téged elvakít a szerelem.

Gondolkozz, mielőtt valami végzetes hülyeséget csinálnál!

2013. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%
szegény kis Rómeó és Júlia... nagyon szomorú.. anyukád azért egy kicsit megértőbb?
2013. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ismerem és tudom hogy felnőtt.Ha úgy lenne talán még rólam is tudna gondoskodni.Ügyes,rendes,velem nagyon aranyos számomra ő a tökéletes.Megértem hogy "féltenek" de ez túlzás szerintem
2013. jún. 20. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!