Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy ismerősöm vásárolt egy...

Egy ismerősöm vásárolt egy Galaxy S Advanced telefont, otthon kipróbálták a wifijét, nem találta meg a hálózatot, máshol működött, más hálózatokat megtalált. Mi lehet a gond, ami miatt nem látja a hálózatot?

Figyelt kérdés
Ugyanez a probléma előfordult korábban egy Samsung Galaxy S 2 telefonnal is. Más telóval,pl nokia c6-tal megtalálták a hálózatot,illetve notebookkal is működik rendesen.

2013. febr. 15. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy a telefon csak b-t esetleg g-t tud kezelni vagy valamelyiket a kettő közül és a router pont nem arra van állítva vagy ha mindkettőt tudja de a router meg n-re van állítva... mást nem tudok így hirtelen ami oka lehetne...
2013. febr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gondoltam én is erre,de attól még látnia kellett volna a hálózatot.

Közben megoldódott a dolog,a hálózat nevében szerepelt egy "&"-jel,amit a samsung nem ismert fel,és emiatt nem jelenaítette meg a hálózatot.

úgy látszik a különleges karaktereket nem szereti a teló

2013. febr. 15. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:
na erre viszont nem gondoltam... :/
2013. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én sem :D


Puszta véletlen volt,hogy erre gondolt az ismerősöm,ezt még nem próbálta ki,gondolta ad neki egy esélyt és bejött.

2013. febr. 16. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!