Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy gond van otthon,...

Nagyon nagy gond van otthon, hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Én és a barátom 1 éve vagyunk együtt. a gond a korkülönbség. a szüleim kb. 1 hónapja elkezdtek minket tiltani. Elvették a telefonom nem számítógépezhettem és szobafogságot kaptam. Titokban beszéltünk és találkoztunk is, de lebuktunk. Apám megütötte a barátom és fojtogatta, aki védekezni se tudott aztán engem pedig "apa" hazacipelt. Végigsírtam az utat és elkezdett velem veszekedni, hogy miért sírok hangosan.a barátom sérülései elég durvák. Orvosnál is volt. Itthon egész nap piszkálnak, és azt mondják a barátomról, hogy semmire kellő. Próbáltam velük megbeszélni a helyzetet, de nem lehet.a tanulmányi eredményeim i elég jók sokat javítottam soha nem lógok. Nem tudom, mit tehetnénk. Mit javasoltok? Nagyon szeretem, a barátom nem akarom elhagyni
2013. jún. 20. 20:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Elősször az ANYA ellenezte! Tehát ő sem megértőbb!
2013. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem.Egy éven át nem ellenezték ,kirándulni is mentem vele de talán most jöttek rá hogy ez komoly.A "verekedés" óta "apám" hozzám sem szól.Tudják hogy csak a saját hibámból tanulok.A barátom pedig vigyázz rám mindig és amibe tud segít.Megbízható és tudom hogy sokra viheti.
2013. jún. 20. 21:25
 13/19 A kérdező kommentje:
Anya nagyon sokat veszekszik velem mert átvertem meg elméletileg miattam szakadt szét a család.Mindenért belém köt és iszonyatosan bánt hogy már rá e számíthatok
2013. jún. 20. 21:30
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem az lett volna rá a megoldás, hogy összeveri a barátod.
2013. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Tehetek valamit?
2013. jún. 20. 21:53
 16/19 anonim ***** válasza:
6%
Nekem 16 éves koromban 50 éves pasim volt. Igaz, a szüleim nem tudták, de ha tudták volna sem tudtak volna tőle eltiltani és nem is akartak volna szerintem.
2013. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én 17 voltam, ő 26. Tíz évet rápazaroltam, óriási tévedés volt. A tapasztalatot nem, de az időmet visszakérném, ha lehetne. Sosem tiltottak tőle. Volt rendes munkája, igaz, a szüleivel lakott, de látszólag nagyon megbízható volt, olyan, akire lehet alapozni. És kiderült, ő minden, csak nem olyan, aki tervez, családot akar, vagy egyáltalán a minimális tiszteletet megadja, és őszinte. Gőzöm sincs, ki volt, akivel tíz évig voltam, annyira más életet élt a hátam mögött.

Van ilyen is.

A szüleidtől függsz, sajnos addig semmit nem tudsz tenni, hacsak meg nem tudod őket győzni.

Az durva, hogy apád elagyabugyálta a barátod.

2013. jún. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
De ez mi ez, hogy megveri? Ezt tiltja a törvény! Ne haragudj, de ezért teljesen jogosan fel lehetne jelenteni apukádat. Mégis hogy képzeli, hogy egy másik embert megver? Ez alapján nekem elég hiteltelen, hogy el akar tiltani tőle, mert láthatóan nem ura a saját indulatainak.
2013. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
egyébként én csak gratulálni tudok ha neked olyan "férfi" álmaid pasija aki alkalmi munkákból él... nemkell egy igazgatónak lenni, de gondolj már bele.. ha egyszer a szüleid támogatnák a dolgot és ne adj isten összeköltöznétek szerinted miből látnátok el magatokat?:O
2013. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!