Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódom az idősebb...

Miért vonzódom az idősebb pasikhoz? Nincs apakomplexusom!

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, engem taszítanak, már ha csak 10 év a korkülönbség, akkor is.

A fiatalabbak kívánatosabbak, de azokkal se mennék bele semmibe.


Csak korombéli jöhet szóba.

2013. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nekem az ilyen 5-10 évvel idősebbek jönnek be, mert tapasztaltak.
2013. jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nosco ***** válasza:

Attól függ mennyivel idősebb. Ha te pl 20 vagy a pasi meg 38 az szerintem sok. De 20-nál a 28 még bele fér vagy 30.

De neked kéne tudni mi fér még bele.

2013. jún. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Max 20 év
2013. jún. 21. 19:09
 5/7 Nosco ***** válasza:
Szerintem kicsit sok a 20 év. Mondjuk a mai világban már mindent elnéznek.
2013. jún. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy egyébként? Mi tetszik egy nálad 20 évvel idősebb fószerban?
2013. jún. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szeirntem normális :D

meg más az, hogy vonzódsz hozzá, megint más, hogy lefeküdnél vele, és egy harmadik dolog, hogy járnál is vele.

külsőre én is vonzónak találok még néhány 40+ost is, de azok már inkább a filmsztárok közül vannak.

egy idősebb érettebb, nagyobb biztonságot tud adni és felelősebb döntéseket tud hozni jobb esetben mint egy korodbeli. én ehhez vonzódok bennük.

de azt is meg kell hagyni, hogy vannak ugyanolyan felelőtlen és gyerekes pasik a 40esek közt mint a 20asok közt is.

2013. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!