Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy e változzon?

Van rá esély, hogy e változzon?

Figyelt kérdés
kisgyermekkel élek egyutt pàrommal, aki minden àldott nap annyira kihoz a sodrombol, hogy màr a baba elott sem tudom visszafogni magam...tole fuggok jelenleg anyagilag, mert az o orszàgàba koltoztunk, ahol még nekem nem volt munkaviszonyom. Egyre megalàzobb és agreszivabb. Màr sajnos az is elofordult, hogy megutott. Hazamenni rettegek-vissza a csalàdomhoz, nincs is még meg a diplomàm, dolgoznin sem tudnék..el vagyok veszve..a gyermek a mindenem..és vele nagyon jol bànik..de koztunk egy rémàlommà vàlt minden..ti mit csinàlnàtok?
2009. okt. 13. 01:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ugyanebben vagyok,csak nálam nincs gyerek. meg itthon vagyok mo-on,de anyuéktöl 50km rre.hogy mit tegyél? nemtudom,én is tanácstalan vagyok.de ha elkeseredni készülsz gondolj rám,hogy nem vagy egyedül.
2009. okt. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Tipikus. A nők a vadállatot alkoholistát stb választják valami megmagyarázhatatlan oknál fogva a rendesek helyett mint ami én is vagyok. És aztán meg panaszkodnak. ezt feltehetném kérdésbe is hogy vajon miért lehet.
2009. okt. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem hogy a nők miért a barmokat választják.

Szerintem fogd a gyereket és lépj le.

Így akarod leélni az életed?

Igaz hogy én férfi vagyok, de ha nő lennék és a férjem megver biztos hogy aznap már a halakkal aludna.

De úgy gondolom, hogy Te már eldöntötted hogy vele maradsz és inkább tűrsz.

Kedves első válaszoló, ha neked még gyereked sincs és 50kb-re vagy a családodtól akkor egyértelmű hogy Te nyugodtan elmehetnél. A Te választásod, és Te is ugyanolyan hibás leszel mint a pasid ha maradsz.

Nem tudom, hogy tudjátok elviselni, hogy terrorizál Titeket aztán éjszaka meg rátok mászik.

Kedves kérdező, azt akarod, hogy ha a gyerek pár év múlva már megérti hogy mi megy körülötte akkor azt lássa hogy az anyukáját folyton megalázzák?

2009. okt. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
melyik országban vagy?
2009. okt. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igazatok van..azt hiszem csak megerositésre van szukségem..a terror a legjobb szo, igen..az abszolut megalàzàs..nem, nem szeretném, hogy a gyerek ezt làssa..de mindent ujra kell majd kezdenem..és attol félek, nem fog hagyni csak ugy lelépni..sok mindenre képes..nem tudom meddig fog elmenni..Europàban vagyok, amugy..ezek az emberek betegek és frusztràltak..valami gyermekkori vagy fiatalkori frusztràciot rejtegetnek magukban..és rajtunk élik ki..istenem, ossze kell szednem az eromet..
2009. okt. 13. 03:04
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal gyere haza, ne szólj egy szót sem, mert a gyerekekdet nem fogja elengedni veled. Sosem értettem mi a francnak kell külföldi párt szerezni, és oda menni, most aztán nagy sz@rban vagy, és még ezután jön a fekete leves, ha tényleg le mersz, és tudsz lépni, mert tuti harcolni fog a gyerekéért a férjed (még ha nem is kell neki azért is, hogy Neked árthasson, mert ez a "gyenge" pontunk nekünk nőknek a gyerek!) és ezt a távolság miatt, mivel külföldön éltek nem lesz könnyű megoldani.

Mindenesetre biztos még egész fiatal vagy, hisz pici a gyerek, harcra fel! Nem élhetsz így örökre!!!! Drukkolok!

2009. okt. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mielőtt elindulsz, azért változtass a hozzáállásodon! Miéret ne tudnál dolgozni? Van két kezed, van akaratod, szorgalmad. Ezekkel ma mindenki talál munkát. Ha a szüleid nem is tudnak segíteni, akkor te segíts magadon, dolgozz, neveld fel tisztességben, békében azt a csöppséget.
2009. okt. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

01:50es!

"Tipikus. A nők a vadállatot alkoholistát stb választják valami megmagyarázhatatlan oknál fogva a rendesek helyett mint ami én is vagyok. És aztán meg panaszkodnak. ezt feltehetném kérdésbe is hogy vajon miért lehet."


Igazad van!!!!!

38/f

2009. okt. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

En a helyedben hazamennék. A szuleid mégiscsak a a szuleid, biztos hogy segitenének otthon talpra àllni.

Ha eljottél, talàn a pàrod is ràjon, mit vesztett, de hiàba, màr késo.


Nem tudom, pontosan hol élsz, de az accent grave-os a betuid (à)alapjàn Franciaorszàgban. Ha igen, akkor irj privàtban, én is itthon vagyok még a picivel, hàtha konyebb lesz egy kicsit :)

2009. okt. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mikor összekerülnek, akkor a férfi még nem egy alkoholista vadállta, vagy titkolja. Mindenki tudja, hogy milyen nehéz egy érzelmi helyzetből kimászni, még ha rossz is.

Kedves kérdező, szerintem is menj. Nem fogod megbánni. A párod minél jobban érzi, hogy ki vagy neki szolgátatva (anyagilag, fizikailag, érzelmileg), annál gorombább lesz.

2009. okt. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!