Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vesznek komolyan?

Miért nem vesznek komolyan?

Figyelt kérdés

Én vagyok a családomban a legfiatalabb, de már nem gyerek. (21 éves vagyok) Egyetemre járok, mellette évek óta dolgozok, úgyhogy lassan 5 éve már szinte önellátó vagyok. Van vőlegényem is, akivel jövőre saját lakást akarunk venni mert akkor lesz meg a pénzünk hozzá. A családom meg szinte már teljesen kiakaszt. Bármit mondok, mintha hülye lennék. Ha valamiről beszélgetünk egy összejövetelen és hozzászólok azt sose veszik komolyan, még ha értek is a témához, akkor is legyintenek arra, amit mondok. Akkor múltkor előhozakodtam vele, hogy jövőre lakást veszünk, ezt se hitték el, úgy vannak vele, hogy csak szöveg. Most fogyókúrázok 3 hete, ezt se hiszik el, mindig azt mondják, hogy persze csak mondom, közben meg ugyanúgy eszek. (holott egyáltalán nem) Meg rengeteg ilyen van.

Komolyan, néha már nagyon kifakadok, és nem tudok nem összebalhézni velük, hogy miért kell így hozzámállni, akkor meg az van, hogy hisztis is vagyok, nem tudok viselkedni.

Miért csinálják ezt velem?

Már nagyon unom.


2013. jún. 23. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim is ilyenek. Bár nekik némileg jobban mehet a dolog, mert én nem vagyok olyan önálló mint te (20 éves vagyok). Szerintem sok helyen ilyenek a szülők, próbálj meg nem foglalkozni velük, aztán majd néznek, amikor tényleg meglesz a lakás, és tényleg lefogysz és tényleg lediplomázol és nagyon nagyon büszkék lesznek rád. Addig meg kitartás
2013. jún. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd, ha lesz diplomád és több pénzed és tartják a markuk, akkor te legyints rájuk , hogy "à, nincs is szükségetek a pénzre" :)
2013. jún. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a szüleid nem véletlenül alacsony iskolázottságúak?

mert előfordul, hogy az ilyen szülők féltékenységből lekezelik a náluk okosabb, önállóbb gyereküket.

2013. jún. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!