Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék egy barátot, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy barátot, de minden évfolyamtársam gyerekes, semmit sem vesznek komolyan akiknek volt valaha barátnője azzal csak szórakozott.14/L vélemény?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress az idősebb korosztály között, bár azok már lehet igénylik a szexet, de ha megszeret akkor kivárja, hogy normálisan felkészülj rá!
2013. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit vársz 14 éves gyerekektöl?
2013. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudod te sem vagy éppen felnőttes.


Ez a "Szeretnék egy barátot" meglehetősen gyerekes felfogás.Ennél kicsit mélyebb a dolog érzelmileg, nem gondolod?

2013. máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha velem jönnél össze, én viszont nem érném be a csókkal csak pár hónapig :D szal ha idősebbet akarsz, legyél nagy lány :D

F19

2013. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gyere össze senkivel. Még gyerek vagy hozzá. Elcseszett nagyon ez a világ, de értsd meg: a te korosztályod valóban gyerekes, az idősebbeknek meg valószínű csak szexre kellenél. Nem kell rám hallgatnod, de ha figyelsz rám, akkor szerintem várj még két évet. Csak jó szándékkal mondom, hogy sok csalódást elkerülj.
2013. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!