Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt, akiknek már el...

Vannak itt, akiknek már el akarták csábítani a férjét?

Figyelt kérdés
Férjemet zaklatja egy nő, egyszerüen le akar vele feküdni, ezt ittasan mondta neki egy céges bulin. A férjemmel jó a kapcsolatunk, mindent megbeszélünk, ezeket mind elmeséli nekem. Ő nem akar tőle semmit, már mondta is neki, de folyamatosan hívogatja, üzeneteket küld és mindennel próbálkozik. Nem konkrétan célozgatva, de a sorok közül ezeket ki lehet olvasni, tipikus női praktikák. Persze a férjem meg elég naiv, hogy ezt észre vegye. Az elején még nevettem rajta, de már nagyon idegesít. Párom kicsit tutyi-mutyi, senkinek nem ártana, mindenkin csak segítene, jó ember. Kerülni nem tudja a munka miatt, más munkát pedig képtelenség találni errefelé. Ő nem tulajdonít neki nagy jelentőséget, az egóját még lehet, hogy növeli is, mert ráadásul nagyon szép a pi-csa, bár a párom mindíg mondogatja, hogy én szebb vagyok. Gyerekek még nincsennek. Voltatok már hasonló helyzetben?
2013. jún. 25. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Semmit nem tehetsz, csak bízhatsz abban, hogy a férjednek nem lesz mersze lefeküdni vele. Akit én eddig kiszemeltem magamnak, azt mind sikerült elcsábítanom, független attól, hogy házas-e, vagy sem.
2013. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ennyire rámenősen nem, de volt már ,hogy ráúsztak a férjemre. Ha megbízol a férjedben, akkor továbbra is nevess rajta, tényleg szánalmas.
2013. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltunk.

Párom nem tutyimutyi,a nő nem értett a szép szóból,így jobb ötlet hiján úgy rázta le,hogy az elég megalázó volt a nőnek,mert jópár kolléga hallotta,és pár hétig ő lett a téma,hogy d.ugatlan nő más férjére próbál rámászni.

2013. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"A párom kicsit tutyi-mutyi"


Talán a férjednek határozottabban kellene elküldeni a fenébe a hölgyet. Lehet azt finoman is közölni úgy, hogy egyszer és mindenkorra értsen belőle.

Vagy talán élvezi is a férjed, mint ahogy írtad, fényezi vele az egóját ?

2013. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A barátnőm párja egy izomkolosszus tunéziai srác, nagyon jól néz ki. Úgy rámásznak a nők, hogy ő is ott van. A srác undorodik már a magyar lányoktól és elég bunkó stIlusban küldi el őket. Nem hiszem el, hogy vannak ilyen szánalmas nők.
2013. jún. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szedje össze magát és állítsa le.
2013. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni hogy mi viszi rá ezeket a nőket hogy így viselkedjenek önbizalom hiány?Egy pszichológus biztos tudná rá a választ.
2013. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ajjajj az én férjemet mindennap csábitják, a hazai lányok,asszonyok, mivel nem otthon élek.

Nekem nagyon kellemetlen, és már unom is, mert a férjemnek eleve olyan a munkája, hogy nõk járnak hozzá, szóval orvos.


Hatalmas önbizalommal és bizalommal kell rendelkeznem mindig, persze amely nagyon nehéz, egy külföldi országban.

2013. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!