Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg én vagyok a...

Most tényleg én vagyok a bunkó paraszt ezért?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akivel alakult valami. Van egy exférje, aki semmibe vette. És az elmúlt pár hónapban észrevettem, hogy megyeget a kapcsolat, de sokszor érzem rajta, hogy néha beindul és rajtam akarja leverni azt, ahogy a volt férje viselkedett vele.

Fél évet voltunk együtt, és szakítottam vele. Nem tetszett, hogy engem büntet a volt sérelmeiért.



Ezt el is mondtam neki, és én vagyok a bunkó. Szerintetek is?


2013. jún. 27. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Te nem tudtad kezelni a magával hozott "csomagot", ő pedig nem tudta lezárni rendesen a házasságát ezért még nagyobb "csomagot" visz magával mint kellene.

Egy kapcsolat így nem tud működni.

Ha lett folna elég türelmed, akkor esetleg lehett volna egy harmonikus kapcsolat köztetek. Nem volt, így szerintem teljesen jól tetted, hogy szakítottál.

Felmérted, hogy ezzel te nem tudsz mit kezdeni. Teljesen felesleges lett volna húzni a dolgot, mert előbb utóbb nagy megbántásokkal lett volna vége.

2013. jún. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is úgy érzem, hogy jól döntöttem.
2013. jún. 27. 10:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól döntöttél!
2013. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, velem is fordult elő, hogy azért büntettek amit az előző kapcsolatban kaptak, én sem tűrtem sokáig. Nincs joga senkinek a te életedet nyomorítani azért mert neki sz*r volt vki mással.
2013. jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igen, te vagy az
2013. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!