Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van két bunkó lakótársam. Az...

Van két bunkó lakótársam. Az egyik paraszt miután az én wc-papíromat használta, még neki állt feljebb, mikor számon kértem rajta. Én mivel vághatnék vissza nekik?

Figyelt kérdés

A másik idióta meg miután kiírtam egy papírra, hogy ezt ne használd, és az én wc-papírom elé helyeztem ráfirkált egy kinyújtott nyelvű arcot. Mondtam annak a köcsög fickónak, hogy amit tönkretett, hozza is helyre, megfordítottam a lapot, épp ott volt egy toll is, mondtam, hogy írja újra a szöveget.

De nem volt rá hajlandó.


2012. szept. 14. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Költözz el.De előtte ne felejtsd el májkrémmel,vagy lekvárral bekenni az ágyukat,illetve szétrongálni a cuccaikat,kinyomkodni a tusfürdőt,meg hasonlók.
2012. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Felesleges visszavágni nekik, csak zárd el a cuccaidat, és akkor már nem tudja használni.
2012. szept. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De így meg olyan sz.r, hogy röhögnek rajtam.
2012. szept. 14. 12:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Tyuh költözz el minél előbb, mert csak rosszabbodni fog a helyzet. Tudom, mert nekem is volt lopkodós, gyökér lakótársam.
2012. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért ahogy látom, mindhárman jócskán gyerekesek vagytok.
2012. szept. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én mégis miért?? Mert megkértem, hogy ne használja a papíromat. Meg kiírtam nekik a szöveget?
2012. szept. 14. 13:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kend be csilis paprikával a papírt.Jó lecke.
2012. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Te meg akkor használd az ő budipapírját.


A kinyújtott nyelvű arc alá meg írd annak a nevét, aki rajzolta, majd alá egy seg.get, és írd alá, hogy az a tiéd... :D


Fel lehet viccesebben is fogni ezt a dolgot. Amúgy meg igen, zárd el a cuccaidat előlük, ha nem akarod hogy használják őket.

2012. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy bunkók-e a lakótársaid, nem tudom. De hogy bunkóval nem lehet erről lebeszélni senkit, az biztos. Ha van türelmed, szép apránként magyarázd el nekik, mi nem jó a viselkedésükben. Esetleg addig is zárd el a holmidat, és más módozatokat is ki lehet találni. Ha reménytelen, vagy nincs türelmed hozzá, el lehet költözni. De hogy gorombaságra még gorombább választ kapsz, és hamarosan mindannyiotok élete pokol lesz az, az borítékolható.
2012. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ÉLJEN A PIROS KÉZ!!!

Igen, gyerekesek vagytok mindhárman. Ők bunkók is mellé, de te is ott dedózol azzal a papírral, ahelyett, hogy szóban, felnőtt módon kommunikálnál, aztán még pattogsz, hogy ÍRJA RÁ ÚJRA, hát mi ez, ha nem óvoda?

2012. szept. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!