Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Büdös bunkó szomszéd: zeneprob...

Büdös bunkó szomszéd: zeneprobléma. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A paraszt állatja amint jobb idő van, nyitott ablak mellett, vagy horribile dictu a mi nyitott fürdőablakunk alatt ordíttatja a zenét.

Tuc-tuc-tuci-tuci-tuc vagy Kék a szeme, tök mindegy...


Lehet, hogy a tirpák paraszt három éves gyereke már ágyúszó mellett is megtanult aludni, vagy oviba se jár, de mi nem tudunk aludni. A gyerekek is hat után kelnek, illetve kelnének, mert tízig megint nem lesz alvás.

Tudom én, hogy tízig úgy bömbölteti, ahogy akarja...

(Én meg kora reggel hattól, arra mérget vehet.)


Szólni nem lehet nekik, mert annál jobban.


Mit tehetünk?


Az a tipikus ki ha én nem, proli társaság.

Csak valahogy nem érzem jogosnak, hogy márciustól októberig azt kell hallgatni a fél falunak, ami neki tetszik, és tízig, mert addig megteheti.



2013. ápr. 25. 21:26
 1/10 anonim válasza:
100%
Rendőrségen lehet bejelenteni csendháborítás miatt! Nálunk (Fejér megyei ki faluban) komolyan kiszállnak az ilyen bejelentésre!
2013. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Igazából,sajnos meg is válaszoltad,hogy 22-ig bömböltetheti.

Nálunk is ilyen volt a szomszéd,míg nem egyszer éjszakásból jöttem haza,pihentem volna,de az általad felvázolt kék a szeme...és hasonlók üvöltöttek,szintén az ablak alatt,de úgy,hogy a hangszóró fent volt tyúkól tetején.

Na itt untam meg,és szóltam hogy legyen kedves halkítsa le,mert pihennék,hát csak jobban üvöltöt.

Kimentem,fogtam egy féltéglát,és ledobtam a hangszórót...na egyből csend lett.És láss csodát azóta is.Ha be is kapcsolja,akkor is csak halkan.

Szóval ha elérhető és látható helyen van a zajforrás,akkor féltégla,ha bent a lakásban,akkor átmész szépen megkéred,ha nincs eredmény,akkor üvöltesd a zenét te is,de akkor mikor ők pihennének.

2013. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Rosszul tudod, ha BÖMBÖLTETI, az NAPPAL is csendháboritás, kihivod a rendörséget, ök majd lerendezik.


Mellesleg ha ilyen a stilusod, akkor valamennyire érthetö, hogy nem vagy szimpatikus a szomszédnak...

2013. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
93%
Van egy decibel érték,ami felett nappal sem teheti meg.Ki kell hívogatni a rendőrt,jelenteni a közjegyzőknél tanúkkal,aki kiszabhat bírságot.De mivel ez macerás,legjobb ha maradandó kárt okozol az autójában,ha van.Sajnos az ilyenekre csak ez hat.Csak még a legjobb barátodnak se meséld el.Én négy évet szenvedtem egy ilyen baromtól.Nem használt a szép szó,fel le tekergette utána,vagy éjjszaka is nyomatta.Ma már nem csevegnék vele.
2013. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól írják, ha van energiád akkor hívogasd a rendőrséget, ha nincs akkor bömböltess Te is reggel 6tól valami ordas szeletelős dubstep-et, dobd be téglával az ablakát vagy húzd végig a kocsiját, esetleg apám módszerét is választhatod aki egy hasonló esetben úgy járt el hogy levágta az áramról a parasztokat.
2013. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonarc válasza:
100%
Szerintem az önbíráskodás nem megoldás. Szerezz valami b*szott nagy hangcuccot és bömböltess olyan zenét amilyet tőle még sose hallottál, valamit amit tuti utál és nyilván pihenő időben. Ha ez sem segít marad a féltégla.
2013. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Mondom én gyerekek féltégla vagy ha akkor sem lesz csend akkor egész kell oda:)
2013. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérd meg hogy ne csinálja. Ha az udvarias kérés után is folytatja nappal is kihívhatod a rendőröket,majd ők intézkednek.

Velünk megtették :)

2013. ápr. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudtommal bömböltetni nappal sem legális.
2013. ápr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt a szomszéd,kértem szépen,kértem csúnyán,rendőrrel fenyegettem.Nem haott.

Kihivtam a rendőröket,kapta a 30ezres csekket.

azóta csend van.

2013. ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!