Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ért valaki a joghoz? Ajándékok...

Ért valaki a joghoz? Ajándékokat vissza lehet követelni?

Figyelt kérdés

20 év együttélés után (nem voltunk házasok) lelépett a barátnőm. Ez alatt egy csomószor utaztunk és berendeztem a lakását is.

Mikor kész lett a lakás, akkor odavitte a szeretőjét, akivel már évek óta csal. Velem meg gyorsan szakított.

Szerintetek vissza lehet követelni az utazások és a berendezés árát érdemtelenségre (vagy bármi másra hivatkozva)?



#ajándék #visszakövetelése
2013. jún. 28. 16:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Tőlem egy szülinapra kapott gyűrűt kértek vissza és utána azt mondta, ha vele töltöm a szülinapomat, visszakapom ajándékként. Kérdező, a nyaralásokat együtt élveztétek, ennyi, ha nem szeret, engedd el. Gondolom ő is vett neked dolgokat, ő se követeli vissza.
2013. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
Egyébként pedig miért érdemtelen. 20 évig veled volt, már nem szeret, pár emlék és berendezés miatt nem maradhat veled. Ha együtt éltetek, akkor pedig bérletidIjként fogd fel és még keveset fizettél.
2013. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

" a volt barátnőd ennyi erővel benyújthatná neked a számlát minden egyes dugásért, mosogatásért és ingvasalásért."


Ilyen válaszkor mindig elgondolkozók, hogy miért a nőt megerőszakolták, vagy kur..nak képzeled, hogy pénzért csinálja?

2013. jún. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Sok válaszadó nő annyira helyén valónak tartja, hogy egy nőnek minden jár.

A bútort is magunknak szántam, és közösen választottuk ki.

Miért nem előtte mondta, hogy már nem velem akarja majd használni, hanem a szertőjével.

2013. jún. 28. 20:06
 15/16 anonim ***** válasza:
6%

13-as, miért, a pasit pisztollyal kényszerítette, hogy utazgassanak és vásároljon?

Vajon az ilyen pasi minek minősül, ha már szerinted a nő ku.rva?

Kérdező, az, hogy a barátnőd évekig csalt valakivel az orrod előtt, nem a nő érdemtelenségét bizonyítja, hanem a te bambaságodat. De menj csak a bíróságra, ott is szeretnek jókat nevetni...

2013. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit off, de én amúgy nem is bírnék olyan helyen élni amit a régi párom vásárolt össze nekem :/
2013. jún. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!