Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem úgy csinálja a...

Miért nem úgy csinálja a férjem a dolgokat, ahogy megbeszéljük? Hogyan kezelhetem a hisztijeit?

Figyelt kérdés

Elnézést, kicsit hosszú lesz. Jól esik kiírni magamból a dolgot.

Megbeszéltük, hogy csütörtökön már nem jön haza, mert a barátaival mennek kicsit nyaralni az egyikük nyaralójába. Eredetileg hétfőn jött volna haza. Megbeszéltük, hogy én ezalatt a néhány nap alatt kifestek a házban. Ő gyűlöl minden felújítós, rumlis dolgot. Csütörtök reggel elkezdtem mindent kipakolni, összepakolni, a gyerekekért eljöttek a szüleim, estére minden kész volt arra, hogy ma elkezdjem a festést. Erre a férjem megjelenik este 11-kor, hogy ő mégis hazajött és majd másnap délelőtt megy le a barátaihoz. Ezzel nem is lett volna baj, de nem számítottam rá, így nem főztem, elkezdett morcoskodni, hogy éhes, egész nap hideget evett, főtt ételre vágyik. Utána számítógépezni akart, a gép meg szétszedve, a nappali közepén letakarva. Újabb morgolódás. Itt már kezdett elegem lenni. Erre közli, hogy megy aludni, csak az volt a baj, hogy az ágyunkra rápakoltam a hálószobai féltős holmikat és az egész rakat letakarva várta a festést, én egy szivacson aludtam volna, de neki az alacsony, kemény stb. Ez az egész úgy hajnali 2-re érte el a csúcsot, amikor már nem bírtam magammal és kibukott belőlem, hogy ugyan mi a fenének jött haza, mikor megbeszéltük, hogy nem jön. Ezen úgy megsértődött, hogy még a délelőtti induláskor sem állt velem szóba, mert én nem szívesen látom itthon... Azóta a telefont sem veszi fel.

Nagyon szeretem, de ezekkel a dolgaival nem tudok mit kezdeni. Ez már nem az első ilyen eset és mindig még én érezhetem magam rosszul vagy lehet bűntudatom.


2013. jún. 28. 20:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hogy bűntudatod legyen...neki kéne annak lennie hogy el tudja nézni hogy a felesége kifest míg Ő bulizik. Egyik ffi se szereti a rumlit de ez nem kifogás...



Én a helyedben elgondolkodnék a házasságodon...

2013. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Ne haragudj, de én már azon elcsodálkoztam, h te lakásfelújítasz egyedül, míg ő nyaralgat a haverjaival... mert ő ezt utálja... hát már megbocsáss, de a te férjed egy tetü, nem férfi. Más sem hobbiból festegeti át a lakást, hanem mert muszáj. Úgy viselkedik, mintha egy szállodában élne. Én úgy seggbe rúgtam volna a helyedben, hogy a holdig repül...
2013. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy tényleg te festesz és még ő kéri ki magának, hogy nincs kinyalva a feneke. Én ezt szépen elmagyaráztam volna neki, vegye már mégis észre magát. Szerintem a kommunikáció mindig jó megoldás, ha ennyire nem érzi át, akkor sajnos el kell neki magyarázni. Inkább ehhez gyűjts türelmet, mint még egy kirobbanás elkerüléséhez :) És ne hagyd magad, ne engedd, hogy érzelmileg zsaroljon, állj a sarkadra.
2013. jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es válaszával mindenben egyet értek. Én sem fogalmazhattam volna meg jobban.
2013. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis história, hogy megadod neki a kikapcsolódási lehetõséget és még neki áll feljebb,mert nem sikerült a tervét megvalósitania. Végeredményben vele kellene a festést végeznie, akár szereti,akár nem.
2013. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Te festesz egyedül, míg az úr nyaral?

Közben pedig reklamál, hogy nincs vacsora?


És ő sértődik meg?


Én nem élnék a férjeddel, az biztos!

2013. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

1.Nem egy férfinak kellene festegetni?Ha nem is,legalább segíteni?

2.Ja,ő bulizni megy majd,aztán te meg melózz,de közben ő hisztizik minden sz...rért??Nem neked kéne,nem te vagy a nő?

3.Hogy tudsz ilyen f...szt szeretni?Mondjuk az a jó,hogy nem alkoholista és feltehetően nem csal meg.(bogár a füledbe?bízz csak benne,majd megjárod a bulizgatásaival..)

4.Mi lesz ha gyereked lesz tőle?Két gyereked lesz egyszerre?


Ne haragudj,de ez több,mint szánalmas,hogy egy állítólagos érett férfi így viselkedik..

2013. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra és ha ilyen hisztit csinál, akkor teljesen nyugodtan üvöltsd le a fejét. Ha megsértődik, majd megnyugszik. Ne hagyd, hogy a fejedre nőjön!
2013. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom, hogy a pofámról égne le a bőr már csak a gondolatért is, hogy a barátnőm egyedül csinálja az ilyesmit.

Már ne is haragudj, de biztos, hogy te egy férfihez mentél hozzá? Nem egy kisfiúhoz akinek pótanyuka kell?

2013. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Tul sokat megengedsz a férjednek és kényezteted, késõbbiekben bajod lehet belõle.

Vagy õ is kényeztet téged, mindenben segit?

2013. jún. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!