Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a nővérem...

Mit csináljak hogy a nővérem elfogadjon így ahogy vagyok?

Figyelt kérdés
Én vagyok most 13 és ő 16 éves. A nővérem mindig is azt akarta hogy olyan legyek mint ő (kinézetre) mert belé mindenki szerelmes ...még általánosba is így volt.És mivel neki ilyen "jól" alakult a sorsa ezért szerette volna ha én is ilyen vagyok. 1 évre elment külföldre a nagyszüleimhez, és azt remélte , mire vissza jön , olyan leszek. Ezt olyan értelembe kell érteni hogy ő 13 évesen volt 169cm és én vagyok 150cm. Ő neki nagy melle volt én deszka vagyok. És mikor haza ért , teljesen kétségbe volt esve . Ő VOLT kétségbe esve. Én mondtam neki hogy engem nem zavar hogy igy nézek ki nekem igy jó de ő nem igy képzelt el engem.Teljesen át akar alakítani de én ezt nem akarom. Nagyon erőszakos .Azt mondja , ha nem lesz nagy mellem , soha nem lesz pasim . De persze ezt én nem igazán hiszem el. DE mégis hogy értessem meg végre vele hogy én nem akarok olyan lenni mint ő?? Nem tudom mit csináljak hogy végre békén hagyjon!!
2013. ápr. 16. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg hogy milyen volt a szerelmi élete, és miben sérült, abban az évben, amíg nem voltatok együtt.


Szerintem valami van a háttérben, valamiért neki van kisebbrendűségi komplexusa, és rád vetíti ki.

2013. ápr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Örülök,amikor azt látom,hogy fiatal lányok tudnak normálisan is gondolkozni.

A nővéred korosztályába tartozok,de nem normális a hozzáállása. Nem a külsőségek a legfontosabbak és attól,hogy hisztizik neked nem lesz nagyobb melled. Jézus.

Állj ki magadért és mondd el neki,hogy jól érzed így magad és neked legalább nincs megfelelési kényszered. És nem azon aggódsz a nap minden pillanatában,hogy mit gondolnak rólad mások.

Ne hagyd,hogy befolyásoljon, sokkal értelmesebb vagy mint ő és így messziről/ismeretlenül is büszke vagyok rád.

2013. ápr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem kell senki másnak megfelelni, csak saját magadnak. Semmi jóra nem vezet, ha másokhoz hasonlítja magát valaki, vagy másokat magához. Mindenki egyéniség, mindenki teljesen más, mint a másik, más dolgok az erősségei, és a gyengéi.


2. 13 évesen én még jóformán nem is menstruáltam, és 100% deszka voltam. A deszka forma azóta sem (a további 13 évben sem) sokat változott nálam. MÉGIS van egy csodálatos vőlegényem, és hamarosan összeházasodunk, aki pedig éppen úgy szeret engem, ahogy vagyok.


Nem attól lesz valaki értékes, vagy nem attól lesz párja, hogy van-e nagy melle vagy sem.


Mondd meg neki, hogy állítsa le magát. Ha továbbra sem hagy békén, akkor se figyelj oda az ilyesmire. Úgy vagy jó, ahogy vagy, hidd el, és kész!

2013. ápr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Akkor mondd el szépen a nővérednek, hogy vannak olyan férfiak, akiknek nem tetszenek a langalétra lányok, Én kimondottan viszolygok a magas nőktől, olyanok mint egy villanyoszlop. A pici, filigrán, kis mellű, sportos lányokat szeretem, a nagy mellűektől undorodom, nem is írom mihez tudnám hasonlítani a melleiket. Soha nem tartottam vonzónak a nővéredhez hasonló lányokat, mindig is a pici csajokra buktam. Úgyhogy ne keseredj el, sőt mutasd meg a nővérednek amit írtam, és még azt is tudnod kell, hogy nagyon sok barátom a hozzád hasonló lányokat imádja.
2013. ápr. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne is figyelj rá, egyszerűen hagyd leperegni magadról a hülyeségeit.

A külsőjén akármikor változtathat az ember, majd ha TE MAGAD akarsz valamit változtatni magadon, akkor megteszed. Viszont ő sajnos agyat már nem tud növeszteni.

2013. ápr. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

A novered nagyon felszines. Minden ferfi mast szeret egyebkent. En tulsulyos vagyok, 160 cm. A ferjem 192 cm, kisportolt es nagyon jokepu. Megis engem vett felesegul.

A kulso egyszer ugyis valtozik, ahogy az ember oregszik. Ennel sokkal fontosabb, hogy milyen ember vagy, milyen termeszetu, stb.

2013. ápr. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vivien22 válasza:
100%
Tényleg ne foglalkozz vele és a véleményével! Elhiszem h ez nem egyszerű de próbáld meg meg sem hallani az ilyen megjegyzéseit! A nővéreddel egy korú vagyok de nem értem a felfogását! Ha te jól érzed magadat úgy ahogy vagy akkor csak ez számít!!! :)
2013. ápr. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az en parom is ugy van vele, mint az egyik valaszolo, viszolyog a nagy mellektol. Egyebkent ez olyan dolog, hogy nekem 13 evesen nagy mellem volt a 158 cm-hez, volt rajtam egy kis felesleg is. Mikor 18 lettem, egy betegseg miatt 40 kg-ra fogytam, kicsi lett a mellem is. Mostanaban sikerult valamennyit hiznom. Tehat a mellmeret eleg valtozo tud lenni. Egyebkent nehezen hiszem el, hogy 16 evesen ennyi esze van noverednek. Mintha a te hibad lenne, hogy kicsi a melled es alacsony vagy. Szerintem o a szepsegevel volt elfoglalva, nem sok figyelmet forditott arra, hogy lelkileg is ertekes legyen. Vigyazz, nehogy leepitse az onbecsulesed, onbizalmad. Ha sokaig hallgatod, tudat alatt is befolyasolni fog. Beszeld meg vele valahogy, hogy ezzel gatlasokat fog kialakitani benned.
2013. ápr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nővéreddel bajok vannak, az tuti. A magasságodon és mellméreteden hogyan tudnál változtatni?? Arról ne is beszéljünk, hogy 13 évesen még serdülsz, változhatnak a méreteid.


Elképzelhető, hogy a nővérednek mindig csak a kinézetét dicsérték, kapcsolataiban csak ez számított, ezért az a torz kép alakult ki benne, hogy a külső minden. Ha nagyon nem tudod leállítani, próbálj bevonni idősebb rokont, anya, unokatesó, nagynéni, aki segít ráébreszteni, hogy mindenki másmilyen.

2013. ápr. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Mondd azt neki, hogy szeretnéd ha olyan lenne mint te. Mert te boldog vagy kis mellekkel, 150 centivel is. De mivel ő nem boldog nagy mellekkel sem, ezért meg kell változnia, olyannak kell lennie mint neked. Ezt teljesen halál komolyan mondd neki, és tarts ki emellett. Egyszer majd leesik neki, hogy mit akar művelni veled. Más nem fog az agyáig eljutni. Amúgy isten ments, hogy olyan legyél mint ő, mert nagyon korlátolt tesód van, aki azt hiszi 16 évesen hogy a külső számít csak. Büszke lehetsz magadra, hogy 13 évesen sokkal több eszed van mint neki.
2013. ápr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!