Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most pontosan mit is kérdez?

Most pontosan mit is kérdez?

Figyelt kérdés
Épp a gmail-es adatlapom tölteném ki. Azt kérdi milen a családi állapotom. Vagyok kapcsolatban de mi az a nyitott és zárt kapcsolat? 14,5/L

2013. jún. 29. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, ezt a mezőt nem kötelező kitölteni.

De ha ki is töltöd, tökre mindegy, hogy mit írsz be. Ez nem egy hatósági formanyomtatvány.

2013. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%

Milyen adatlap van a gmailen? Én ott semmit nem töltöttem ki.... nem adnék meg senkinek ilyen személyes adatokról infót semmit! Ez ún. szenzitív adat, sehol ne legyen nyoma, jogtalan!

(polgárjog szigorlattal a hátam mögött:))

2013. jún. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jesszus.
2013. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Most ez a szigorlat hogy jön ide?

Ennyire friss a sikerélmény, hogy egyszerűen le kell írnod?

2013. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%
Nem, 15 éve vizsgáztam, a kompetenciámat akartam kifejezni evvel, hogy nem a fülem mögül szedtem elő, hogy nehogy megadjon magáról ilyen adatot, hanem az adatvédelmi biztosnál vizsgáztam.
2013. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
És mi baja lesz ha megadja? Pont semmi.
2013. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

Kedves pici lány!


Zárt kapcsolat = párkapcsolat ahol a felek egymáshoz hűségesek.

Nyitott kapcsolat = párkapcsolat ahol a felek egymáson kívül más partnereket is keresnek.


Kedves 2-es!

Paranoia miatt állsz már kezelés alatt? Ha nem ajánlott lenne!

2013. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%

Kedves 7-es, ha a 2-es paranoiás lenne, nem lenne tele a GYK sem olyan kérdésekkel, hogy "Kitöltöttem tegnap egy személyiségtesztet, azóta zaklatnak, valahonnan megtudták a lakcímemet is".

Ébresztő!

2013. jún. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!