Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy családtag a szerelmi/sz...

Ha egy családtag a szerelmi/szexuális életemről kérdez mit mondjak?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, nem volt még soha barátom, igen tudom egy lúzer vagyok. Az unokanővérem férje (35 éves) egy nagyképű, "ki ha én nem?" pasas. Nem bírom, ha lehet kerülöm. Mindenki azt mondja hogy "benned is van hiba, ne utáld őt, családtag" Erőt vettem magamon, átmentem úgy hogy tudtam hogy otthon van, amúgy akkor szoktam ha dolgozik. Elkezdett kérdezősködni, hogy "És, van már pasid?" Mondom nincs. "Nem is volt még?" Mondom nem....(égés, pirulás, megnémulás.) "Semmi sem volt? Csók sem?" Mondom nem, és láttam rajta a döbbenetet, a lenézést, a gúnyos vigyort, erre elkezdett tippeket adni hogy miért nem keresek a neten, vagy buliban stb...
2012. ápr. 11. 11:14
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ezek után csoda ha nincs kedvem látogatóba menni? A nagyink elkezdi hogy én vagyok a hibás hogy utálom őt, és elkezdte mesélni valakinek hogy "Hát tudod van neki egy "bogara" hogy nem bírja az embereket...Tudod milyen." Mármint hogy én vagyok a rossz mert nem szeretem a sógort. És én érzem magam kellemetlenül.
2012. ápr. 11. 11:14
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Ha ilyen a pasi, akkor megmondanám neki, hogy "Semmi közöd hozzá".
2012. ápr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%

senkinek semmi köze a szexuális életedhez, ha valaki rákérdez, akkor mond azt, hogy bocs de ehhez semmi közöd.


Viszont 22 éves egészséges nő vagy, azért egy csókon túl kellett volna már esned. Ritka ha valakinek 20 felett még nem volt kapcsolata. Ezért láthattad a döbbenetet az arcán.

2012. ápr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Más is meglepődne ezen,de ne foglalkozz vele.
2012. ápr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg ő miben ciki, és piszkáld azzal. Így érezni fogja hogy neked milyen szar amikor gúnyolódik. Gonosz vagyok.
2012. ápr. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Semmi köze hozzá, és ezt nyugodtan meg is mondhatod ebben a formában.

(És más is van így, többen, mint gondolnák.)

2012. ápr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én nagyon jól tudom hogy ez megdöbbentő hogy így alakult, de nem direkt lettem ilyen szar. Így alakult. Ált.suliban ki voltam közösítve, ott nem tetszettem senkinek. A gimi elment úgy hogy szerelmes voltam egy idiótába (jó mondjuk ott volt egy srác akinek kellettem volna, de róla meg tudtam hogy mindegy csak nőnemű legyen) aztán jött a fősuli alig voltak fiúk + ugye én elég visszahúzódó vagyok, nem járok bulizni, nem hobbim, csak itthon vagyok suli után. Nem is tartom magam szépnek, se okosnak, se humorosnak, utálom magam...
2012. ápr. 11. 11:29
 8/20 anonim ***** válasza:
Először finoman, majd ha nem tágít, keményen megmondanám neki, hogy semmi köze hozzá. Nem vagy lúzer, mert 22 évesen még nem volt párod, meglepődnél, milyen sokan vannak így, férfiak, nők egyaránt.
2012. ápr. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Nyugodtan mondd meg neki, hogy semmi köze hozzá!


Amúgy nem maradtál le semmiről. Én az ilyen "tényleg még senki, semmi" kérdésekre mindig visszakérdeztem, hogy "Az jobb lenne, ha már végigment volna rajtam a fél város?"

23 évesen ismertem meg a páromat, addig még a kezemet se fogta meg senki. Ennek már 8 éve. Most várjuk a második babánkat.

2012. ápr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%

Veled egyidős lányom van, ő a helyedben annyit mondana ennek a birkának, hogy azért nincs, mert csak ilyenekkel futottam össze, mint te vagy. Ilyen meg kinek kell?

Ha tovább froclizná a lányomat, akkor jönnék én. Az első adandó alkalommal a nyomi jelenlétében megkérdezném unokatesódtól: te bogaram, hogy tudtál egy ilyen tahóhoz hozzámenni? Mit akar ez az én lányom bugyijában turkálni? Nem találtál volna normálisabbat?

Amúgy a te anyud mit szól ehhez? Nem véd meg? Tudom, már felnőtt vagy, de én fel is képelném az illetőt hasonló helyzetben. (amúgy még sosem képeltem fel senkit, de nem hagynám, hogy a gyerekemet alázgassa)

2012. ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!