Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda én vs szép exfeleség (? )

Ronda én vs szép exfeleség (? )

Figyelt kérdés

30-as nő vagyok, egy nagy csalódáson túl. Lehet, hogy gyerekes, de elhatároztam, hogy nem is lesz többet senkim,inkább élek egyedül, de megelégedetten, mint újra kitéve magam az esetleges csalódásnak. (Erősen monogám, introvertált ember vagyok, nehezen engedek közel magamhoz valakit, ezért ha bántanak, az talán duplán fáj.) Jó sokat híztam, nagyon egyszerűen, kicsit sem nőiesen öltöztem, szóval nem is volt meg a "veszély" arra nézve, hogy egy férfi akarjon tőlem bármit is. Elszoktam az udvariasságtól is, ami ugye, még csinos nőként "kijárt", szóval amennyire csak lehetett, észrevétlen maradtam.

Két hónapja viszont egy fárasztó nap után vásárolva(leharcoltabb voltam, mint bármikor)megismertem a jelenlegi barátomat, aki akkor kedvesen, széles mosollyal engedett maga elé a sorban, később többször találkoztunk még,szóba elegyedtünk, összejöttünk.

Nagyon nehezen adtam be a derekam, sőt, még most is képlékeny a sztori. Nagyon kedves velem, nagyon jólelkű, de ijesztően jóképű. Elvált, egy 14 éves lánya van, akinek már bemutatott. A kislány abszolút nem szimpatizál velem, állítólag az exfeleség is ki van akadva, hogy András hogy lehet olyan igénytelen, hogy velem beéri. (Meg hogy hogy lehet vele egy sorba tenni engem.)

Őszintén megmondom, eleinte zavaró volt a férfi az életemben, utána jólesett a közelsége, most össze vagyok zavarodva, és hagynám a csodába az egészet. Nincs erőm ahhoz, hogy felvegyem a kesztyűt, tul.képp azt sem tudom, mit akarok. Nincs még szerelem, most még könnyű lenne lelépni.

Ha valaki volt kicsit is hasonló esetben, örülnék, ha megosztaná a tapasztalatait.

Bocs, ha zavaros, ha valami nem tiszta, kérdezz, minden hozzászólást előre is köszönök!


2013. jún. 29. 22:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Ha az az exfeleség olyan tökéletes lett volna, akkor nem válik el tőle. A szépség nem minden, vannak egy emberben sokkal fontosabb, értékesebb tulajdonságok. Valószínűleg talált benned valamit, ami a feleségéből hiányzott. Ne foglalkozz az exével, legyél olyan, amilyen vagy, hiszen pont így tetszettél meg neki!
2013. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Minden tiszta, amit írsz. Én nem pont ilyen helyzetben vagyok, de hasonlóan érzek. Egy nem túl egyszerű helyzetben lévő valakivel sodort össze az élet, szintén nagy csalódásokon túl, a korosztály is stimmel.

És épp ezekben a pillanatokban halálosan rettegek, hogy mi lesz velem, ha elmélyítem a kapcsolatot.

De ha nem teszed, akkor mi jobb?

Ne a kesztyűd vedd fel (azt nem kell), hanem csak hunyd le a szemed, és figyelj belülre, hogy úg yigazán mit szeretnél, és mi az, ami visszatart. A félelem? Ó, nagy úr, de nem jó tanácsadó. Vedd el a félelmet...mi marad? Nos, azt tedd.

2013. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Az élet erről szól hogy boldogok vagyunk aztán csalódunk. A szívet nem lehet bezárni egy dobozba és eldugni. Szerintem merj élni, és élvezd ki míg András veled van.


Mindenki ki van téve az esetleges csalódásoknak ez nem indok, attól még lehet és kell is élni az életed. Nem félj.

2013. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, főleg bennem van a zűr, nem is az ex a lényeg! Ha egy átlagos férfi lenne, szerintem nem lenne olyan nagy az ellentét. De így... A múltkor sétálgattunk, és összefutottunk egy haverjával. Az udvarias mosoly szinte ráfagyott a fickó arcára, amikor megtudta, hogy én vagyok az a "bizonyos". Nem egy önbizalomnövelő, az biztos...

2013. jún. 29. 22:35
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem 36 évembe tellett mire eljutottam odáig, hogy tényleg csak annak a véleménye érdekel aki nekem számít. Nehéz volt de megérte...


Szerintem kövesd ezt az elvet és tegyél mindenki fejére. Neked nem kell mindenkinek megfelelned, elég ha a párodnak te vagy az álomnő...ennyi.


És sok boldogságot!:)

2013. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván te is tudod, hogy rosszul nézel ki és elhagytad magad, de a barátod mégis látott benned valamit és nem szégyell a családja és barátai előtt. Ha már a belsődbe beleszeretett, akkor az nagyon jó, mert tudhatod, hogy tényleg a személyednek szól, nem a vékony derekadnak. Ennek ellenére látszik az írásodból, hogy te nem érzed jól magad a bőrödben. Járj el sportolni, aztán vehetsz pár csinosabb ruhát, ha szeretnél, de ne azért tedd, mert a ex szebb nálad, hanem saját magadért.
2013. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ember társas lény, ha eldobnád, megbánnád. Én is nagyon sokat csalódtam az emberekben, mind párban, mint barátokban és én is bezárkóztam, 2 évig egyáltalán nem mentem emberek közé. Most meg rájöttem, hogy az egyedüllét sokkal rosszabb, mint az emberek. A magány felemészt. De lehet, nem most bánnád meg, ha eldobnád, hanem évek múlva és onnan már nincs visszaút. Öltözködj csinosan, fogyj le, nem nehéz ez. Én is hagytam már el magam, de ma már rám se lehet ismerni ahhoz képest, ahogy kinéztem akkor.
2013. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Én tök jól elvagyok egyébként magamban. Van baráti köröm nekem is, hobbijaim, s ahogy írtam, erősen introvertált vagyok,szóval nem kell mindenáron valaki.

Nagyon kedves, és jól érezzük magunkat együtt, de szerelem egyikünk részéről sincs még szerintem. Igen, fogynom kell, orvosi utasítás, már adtam le valamennyit.

Ez olyasmi, mint amikor kamasz voltam, parkozás, estébe hajló beszélgetések (olykor az élet nagy kérdéseiről:D végül csók, aztán mindketten hazamegyünk.

2013. jún. 29. 23:00
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj nem is kell ám egyből fejest ugrani a franciaágy közepébe....- De elmenekülni sem,mert te egyedül is jól elvagy,meg a barátokkal...- ez ködösítés,pont mint a kisebbségi érzeted,szeretnél csinosabb,ápoltabb lenni,jó frizurával,csinos ruhákban.De ezt nem másért,hanem magadért,a saját önbecsülésed érdekében teszed,(ha teszed?)

Jövőre leszek 40,-higgyétek el rövid az élet,semmit ne vesztegessetek el,nem olyan nehéz lefogyni,csinosan öltözködni,mosolyogni a világra és kizárni az összes félelmet és kétséget ami megmérgezi azokat a napokat amelyek esetleg szépek is lehetnének.

2013. jún. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Első, lehet, hogy nem a pasi vált el a nőtől, hanem a nő a pasitól.
2013. jún. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!