Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy ismerősöm aki otthon...

Van egy ismerősöm aki otthon semmit sem csinál, nem főz, nem takarít stb a párja és ő sem dolgozik, pedig van egy gyerekük. Normális ez?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem a te problémád...
2013. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem normális. Én nem tudnék így élni. De vajon az normális, hogy naponta 10-12 órát robotolunk, rohanunk bevásárolni, csekket feladni, főzni, takarítani, utána pedig a pszichiátriára.....
2013. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
80%
Honnan tudod,hogy mit csinál és mit nem?Figyeled őket a nap 24 órájában?Inkább arra koncentrálj,hogy te normálisan élj,ne mások magánéletével foglalkozz.
2013. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem semmi közöd hozzájuk ! Mit vársz most ,kiváncsi vagy hányan borzadnak el rajta ? Van a véleményem,de nem kezdek neki a sárdobálásba ,az az ő életük,semmi közünk hozzá hogy élnek .
2013. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
N sem csinálok semmit csak a legminimálisabbakat. Minek.jol elvagyunk igy a férjem jól keres minek csináljak bármit is
2013. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Akkor ezt nézd meg! (Éppen ma láttam a videót, a témája másról szól, de a képek és a familia rendszeretete önmagáért beszél)



[link]



(01:30 – 4:30 -ig a lényeg illetve 10:30 _tól egy érdekes rész amelynél a riportert megkinálják a „tiszta” edényből) :)


Itt 5 azaz öt gyereknél csinálják ugyanezt! Kosz, mocsok mindenütt annak ellenére, hogy egyikük sem dolgozik. Gyescsaládiból segílyekből vegetálnak.


Egyáltalán undorító-ocsmány ahogy kinéz a nő, és a „lakás” is az. Ilyeneket egyáltalán ki alkalmazna mikor a saját ápoltságukra, a saját lakások tisztaságára sem képesek ügyelni, akkor hogyan állnának a munkához?????



Az ilyen esetekben felmerül a kérdés: MI EZ HA NEM ÁLLAMI PÉNZEN FOLYTATOTT LUMPENTENYÉSZET? –a normális emberek adójából.


És még hány százezer ilyen familia lehet? Tudomásul kell venni, hogy a szegénység nem egyenlő az igénytelenséggel, kosszal mocsokkal.

2013. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Belenéztem a filmbe. Fúúúúúúj !! Eszméletlen igénytelenség a köbön. És ide vállalja mosolyogva az sokadik gyereket !!!
2013. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ő dolguk.

Viszont akkor mit esznek? Mindig hideget? Miben járnak? Elvétve azért csak ki kell mosni a ruhákat, mégha igénytelen az ember, és sokszor felvesz egyet, akkor is egy idő után gondolom használhatatlanul büdösek lesznek.


Másrészt szerintem az sem normális, amit sok válaszban lehet olvasni, hogy munka után naponta főz az illető, naponta takarít, és naponta több adagot is mos. Az ilyen emberek pedig szerintem sokkal élvezhetőbbé tehetnék az életüket, mondjuk megfőzni meg lehet több napra is, takarítani sem tudom mit lehet naponta...

Mert szerintem van élet a házimunkán túl is. Sőt! Csak azon túl van élet. Megcsinálom amit kell, de nem mániákusan, és legalább nem is arról szólnak a beszélgetéseim, hogy mikor mit főztem, mennyire ki vagyok a sok munkától...

2013. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Heten élnek 48m^2, nem semmi, remélem a gyámügy is látta a videót.
2013. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
...és még csak nem is cigányok...
2013. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!