Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy ismerősöm kijelentette,...

Egy ismerősöm kijelentette, hogy nem vagyok normális, hogy az 5. gyermekemmel vagyok várandós, én viszont imádok terhesnek lenni, szülni és otthon lenni a gyerekeimmel, igaz nem vagyok abnormális?

Figyelt kérdés
Arra hivatkozott ,hogy azokat a gyerekeket fel is kell majd nevelni és előbb-utóbb úgyis vissza kell mennem dolgozni ,az csak egy dolog ,hogy én imádok itthon lenni .
2013. jún. 27. 22:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ha meg van az anyagi háttér hozzá akkor nem vagy abnormális ha van amiben hiányt szenvedtek akkor tényleg abnormális.
2013. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem dúskálunk,de az alapvető dolgaink megvannak,a párom nem munkanélküli .
2013. jún. 27. 22:19
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
"ha van amiben hiányt szenvednek", ez teljesen relatív. Valakinek az is hiány, ha azt látja a szomszéd gyerek nem kapja meg a drága, minőségi játékokat. Valakinek elítélendő ha nem házzal és autóval indítja a másik a gyerekét nagyvilágba, én pl senkinek nem fogok házat venni. Fedezetet megadom hozzá, ah még élek, mert ugye sose tudni mit hoz a jövő, de inkább arra nevelem, hogyan álljon meg a saját lábán!Kinek mi...Gratulálok a gyerekekhez!
2013. jún. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
Abszolút normális, ha elő tudjátok teremteni az anyagiakat, és mindketten ennyi gyerekre vágytok. Nekem csak 4 gyerekes ismerősöm van, az anya ott is otthon van még jelenleg, apuci meg annyi pénz teremt elő, mint nálunk a háztömb összesen :D cserélnék a csajjal :)
2013. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
ha neketek ez elég akkor jó, viszont nem ártana tartalék mert mi lesz ha elvesziti a munkáját? Azért tényleg ne árt a jövöre is gondolni. na meg az iskoláztatásra stb.... Nekem nem lenne elég a nem dúskálunk de kinek mik az igényei.... Én inkább vállanék 2 gyereket de legyen félre tett pénz legyen meg a megszokott évi 1-2 külföldi nyaralás, legyen szórakozásra stb.... Kinek mi a fontos.
2013. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
évi 1-2 külföldi nyaralás...2 gyerek mellett se jön össze,istenem, ez legyen a legnagyobb gond. Na igen, itt lép életbe a "kinek mi"
2013. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

én azt nem értettem soha, ha valakinek épp elég pénze van és sorba szüli a gyerekeket, majd iskolába kerülnek a gyerekek, elkezdenek kamaszodni, a kiadások megugranak, és jön az eladósodás.

szerintem 5 gyerekhez nem elég a "legszükségesebbre telik", mert a kiadások korral nőnek.


igaz az is, hogy iskolás korra már azért anya is csak elmegy dolgozni.


mondjuk nem pont a kérdésedre válaszoltam, de nem lehet, hogy a kijelentés mögött ez lehetett?


gratulálok a gyerekekhez, sok boldogságot :)

2013. jún. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha épp megvan mindenetek, azért nem árt arra is gondolni, mi van, ha ne adj isten történik valami a párod munkájával, meg egyszer felnőnek azok a gyerekek. Ettől persze azt csinálsz, amit akarsz és ha ti így vagytok boldogok, akkor nem kell mással törődni, csak talán az ismerősöd is erre gondolt.
2013. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
6-os! ennek sajnos nem kéne kirivó dolognak lennie, az a szomorú hogy ez sok családnak az. Egyébként minden utazást odaadnék csak sikerüljön végre a baba 4 éve várunk rá. Igen beutaztuk a fél világot ami nagyon jó volt, de inkább választottam volna azt hogy sikerüljön hamar a baba de ne tudjak menni sehova.
2013. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ti életetek, ti tudjátok. De én annyi gyereket vállalok, amennyit egyedül is el tudok tartani, ha úgy alakul, mert nem tudhatod, mi lesz később. Most lássuk be, 5 gyereknél ez szinte lehetetlen, hacsak nem vagy milliomos. Abnormálisnak nem az, de fura (nem bántásként írtam).
2013. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!