Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy szakítsak a...

Nem tudom, hogy szakítsak a párommal? Egyszerűen nincs arcom, mert úgy jön le, hogy direkt használtam ki.

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon megszerettem,20 éves voltam ő 28.Két éve vagyunk együtt,ő dolgozott (és költött rám) én csak állandóan tanultam (egyetem) így nem dolgoztam,vagy csak ideiglenesen,de alig költöttem pénzt a kapcsolatunkba.

Szóval,sokszor meghívott enni,szórakozni,belépők és sokat kocsikáztunk,szóval tonna számra fogyott a drága benzin is,vett nekem ajándékba egy robogót is.Végül eljött annak az ideje,hogy együtt éljünk.Kicsit kevesebb,mint egy év után kibérelete (elég olcsón),szüleim addig is kiadott lakását,végül hozzá költöztem.A lakást teljesen felújítottuk,festettük,falat bontottunk,barkácsoltunk minden.(Amióta odaköltöztem már nem fizetett a szüleimnek)

Végül is több mint 1 év alatt,elég sokat vásárolt bele,méghozzá olyanokat,amiket nem tudok neki visszaadni pl: festék.

Napról napra még jobban szeret engem a barátom,én valamiért elhidegültem pár hónapja.Nem tudom mi történt,senkibe nem szerettem bele,nem bántott meg,sosem veszekedtünk még,nincs punnyadás.Egyszerűen egy szép reggelen érzelemmentesen keltem fel vele kapcsolatban és bárhogy is próbáltam visszarázódni,nem megy.Szakítani szeretnék,de nincs pofám.Ő imád,szeret,tisztel még tovább tervez én meg szemétnek érzem magam és még csak kompenzálni sem tudom =/

Pláne még az is bennem van,hogy tavaly elvitt 1 hónapra nyaralni Olasz tengerpartra,amiért éjt nappalá téve sok műszakban dolgozott :(((


2013. jún. 30. 22:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom megmondani mit tegyél, azt neked kell eldönteni. Én házasság, válás, több kapcsolat után már tudom, a nagy fellángolás, a szerelem egyszer elmúlik. Helyét átveszi a szeretet(jó esetben) És hiába keresgélsz, a következő szerelem is erre a sorsra jut, mindig ugyanaz a vége. Tehát én azt tanácsolom, ha egyébként jól megvagytok, tarts ki mellette. Mint írtad szeret, tisztel, kedvedben jár...az ilyen nagy kincs, kár elengedi.

Ha meg úgy döntesz, szakítasz, akkor igen, a robogót vissza adhatod, de összepakolni minden ajándékát, az sértő is lehet számára!

2013. júl. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%
Mondd neki, hogy neked egy suttyo paraszt kell, hogy megmaradjon a lang.. 10-20ev mulva visszasirod, meglatod:)
2013. júl. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
ez nem olyan borzasztó nem kell szakítani rögtön, mindenkivel előfordul hogy kicsit megunja a párját, ilyenkor el kell magadban gondolkodnod hogy miért is történt, mi volt az a pont amikor észrevetted ezt a változást
2013. júl. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi van akkor, ha 2-3 év után minden férfi mellett ugyanezt érzed?

A szerelem nem egyforma, változik az idővel. Nem lesz olyan 5 év múlva, mint az első hetekben, amikor akkor is feldübörgött a szíved, ha a hangját meghallottad.

Viszont így soha nem tudod meg, milyen 10 év múlva, mikor egymás gondolatát is ismeritek, már nem tudsz aludni nélküle, és a lángoló szerelemnek átveszi a helyét egy olyan mély bizalom és szeretet, ami 2 év alatt nem alakul ki.

Ezek a szürke hétköznapok.

Minden kapcsolatban van ilyen.


Párkapcsolati tanácsadás, vagy egy kis idő és türelem.

Ez egy teljesen jó és működő párkapcsolat.


Azt is leírtad, hogy a fiú nem tehet semmiről. A hiba benned van. Tehát jó eséllyel mindig így fogsz járni: rövid, lángoló kapcsolatok, és ha jönnek a szürke hétköznapok, eldobod, hogy új férfi mellett megint átérezhesd a kezdeti lángolást.

A kapcsolat eleje az az eleje. Elmúlik. Nem fog visszajönni a közepén. Fejlődik, növekszik, változik, mint a gyerekek. Arra vágyni, hogy mindig olyan legyen, mint az első évben, olyan badarság, mint arra vágyni, hogy egy gyerek mindig kisbaba legyen, mert az olyan aranyos.

2013. júl. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez talán csak egy mélypont,egy hullámvölgy.Ne dobd el elhamarkodottan,amid van.Talán még segíthetsz a dolgon.
2013. júl. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mi 4 éve vagyunk együtt. Nálam is volt egy ilyen pont, hogy még fiatal vagyok csak ő volt stb stb. Ő leírva kb. olyan mint a te párod. Majdnem hogy tökéletes.Odaadó, figyelmes, kedves, ápol ha beteg vagyok, felhív ha tudja rosszabb passzban vagyok. Szóval tényleg igyekszik.

És én is éreztem hogy már nem olyan mint az elején..de olyan már soha nem is lesz. Már másképp szeretem. De kitartok mellette.

És azon is elgondolkodtam hogy mi lenne ha fordítva lenne, vajon ők kitartanának mellettünk vagy csak egyszerűen odébbállnának, ha már nem olyan heves a szerelem??

Amúgy sztem ha vki nem lendül túl ezeken a holtpontokon, akkor nem is lennének 10-20 éves kapcsolatok. A bnőim, kollégáim mint átestek ezen. Hogy unták a férjük, párjuk a folytonos otthoni munkát, a szürkeséget. van aki elvált van aki nem, de mint beláttuk hogy ez az élet rendje a szerelem tényleg változik.

neked csak azt kell eldöntened, hogy kitartasz mellette, vagy keresel mást, akivel lehet h ugyanígy jársz majd. lehet h jobb lesz de lehet h sose kapsz többet ilyen rendes pasit. Nos????

Viszont semmiképp se hitegesd ha már nem akarod ezt az egészet.Ha már nem akarsz vele közös jövőt.

2013. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia! :) Most olvastam csak a kérdésedet (és a válaszokat), kíváncsi lennék hogy hogy végződött. Együtt maradatok végül, vagy...?
2014. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, még ennyi év után is, hogy végül hogyan alakult a kapcsolatotok?
2020. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!