Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Izzadás ellen? A páromat és...

Izzadás ellen? A páromat és engem is nagyon zavar hogy a hónaljamon szinte már kóroson izzadok. ( bekenem a hónaljam ) nagyon sokfélét használtam már, egyik sem jött be és még a pólóimat is megfogták! Egyszerűen csak ülök egy széken és izzadok.

Figyelt kérdés
Http://www.hazipatika.com/gyogyszerkereso/termek/Solutio_antisudorica_FoNo_VII_Naturland/15987 már ezt is kipróbáltam és semmit nem használ, segítsetek kérlek!
2013. márc. 21. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvosi beavatkozással megoldható a gond. Ha tényleg ennyire zavar.
2013. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Én is hasonló természet vagyok, ülök, közben gépezek és izzadok,mint kúrva a templomban. Viszont nincs izzadt büdös disznó szagom, de minden pólómon ott virít a pisztolytáska. Én azt találtam ki, hogy a barátnőmtől lopk tisztasági betétet és beragasztom a póló belső felébe a hónalj részhez. Igaz, ettől függetlenül ugyanúgy izzadok, de legalább nincs nyoma.
2013. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ezzel el kell menni orvoshoz, sokkal jobb és célravezetőbb, mint bármi más, van sok ilyen ember, csak nem merik mondani N
2013. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, én is nagyon izzadok, ráadásul én lány vagyok, szóval még inkább gáz :( Ráadásul nagyon erősen és szagos is. Télen azért, mert fel vagyok öltözve, ha túlzottan, azért, ha nem túlzottan, akkor meg azért, mert jobban sietek... nyáron meg ugye a meleg miatt... hiába napi 3-4 zuhany :(
2013. márc. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pedig hatásos az SA, legalábbis sokaknál bevált és egy időben én is kipróbáltam, hatott. Ugye nem töményen kented vele magad?
2013. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Softness ***** válasza:
45%
secret
2013. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt, egészen gimi óta, úgy 21-22 éves koromig. Most 23 éves vagyok. Állandóan stresszeltem, izgultam ha emberek közé kellett mennem, de valahogy leküzdöttem ezt a gátlásomat, és elmúlt az izzadás is. Persze nyáron nagy melegben szakad rólam a víz, mert kibírhatatlan. A te izzadásodban nem lehet benne ez? Ez az aggódás, hogy már megint izzadok és úristen, és rágörcsölsz? Nekem ha pl vizsgám van, szétfagyok az idegtől, de közben izzadok, iszonyat idegesítő dolog, viszont a hétköznapokban már nincs ilyen gondom.

Én Vichy dezodort használok, zöld kupakos. Hatásos, de nem mondom hogy ettől múlt el az izzadásom, mert nincs így.. Tedd rendbe a lelked, próbálj ne foglalkozni vele.

2013. márc. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszertárban lehet kapni ODABAN sprayt. Nekem ez elég jól bevált. 5 ezer ft körül mozog, de nagyon sokáig elég. Kb hetente kell használni. Tuti nem fogsz rögtön kapni, mert nem lesz készleten, de meg fogják neked rendelni :) Hónaljra, talpra, tenyérre mindenhova jó.


Ami elvileg végleg megszüntetné az a botox injekció.. De elég brutálisan hangzik és gondolom az ára is jó.


A rossmanban lehet kapni valami hónalj betétet is amit fel kell ragasztani és felszívja a nedvességet. Ez nem tudom milyen lehet, de pár száz forint, bár elég zavaró lehet, hogy ott van.

2013. márc. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen nekem sem büdös az izzadtságom de úgy folyik hogy nem igaz. Higiénia megvan minden reggel megfürdöm meg ha persze végeztem valami nehezebb munkát azonnal lefürdök utánna.ÉS köszönöm a tippeket.
2013. márc. 22. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!