Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis ha egy csaladban...

Normalis ha egy csaladban olyanokon sporolnak hogy nem huzzak le a wct csak nagydolog után, és a szemetdíjat nem fizetik inkabb elviszik a plazaba es ott dobjak a szmetbe a haztartasi szemetet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 30. 23:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Inkább a cigin kéne spórolni, a luxuscikkeken, kaját otthon készíteni, nem rendelni és nem gyorsétterembe járni, autó helyett tömegközlekedés ... vannak javaslataim, spóroló bajnok vagyok. :)
2013. júl. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Mi sem húzzuk le a wc-t, hanem felfogjuk a fürdés, mosás, stb uána keletkezett vizet, vödrökbe merjük, és azzal öntjük le. Nagy pazarlás a wc-lehúzás... De ez a szemét dolog... az első jól írta, a luxuscikkeken kéne spórolni.
2013. júl. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk a szemétdíj havi 4000 ft.
2013. júl. 1. 00:05
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem normális!
2013. júl. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Én vízzel sosem spóroltam ilyen módon, de fürdésnél, vagy mosogatásnál sem. Szemétdíjunk nincs, be van építve a közös költségbe, társasházban lakunk. Én mindig is csak a kaján tudtam spórolni.
2013. júl. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
96%
Sztem nagydolog utan se huzd le. Sot dobd ki a wct ugy ahogy van jo lesz a kert is
2013. júl. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
97%

Ja, szerintem is az a tuti ha a szart se húzzák le, hadd gyűljön a sok barnamaci, döngjenek körülötte a legyek, illatozzon a finom csokipuding :D a megspórolt pénzt aztán költhetik légfrissítőre :D


Vagy mégjobb, menjenek a ház elé és kulázzanak rá az aszfaltozott útra! Le se kell húzni, a kull meg kit érdekel, majd az arra járó kocsik kilapítják, széthordják :DDDD

2013. júl. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
nálunk a szemétdíjon így nem lehetne spórolni. A szemetes cég a lakcímnyilvántartótól megkapja az adatot, hány fő van oda bejelentkezve, atok után muszáj fizetni akkor is, ha nulla szemét van.
2013. júl. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Hát, mi ezt pl. úgy oldottuk meg gyerekkoromban, hogy amikor kádban fürdés volt, utána azzal a vízzel öblítettük le a WC-t másnap estig, ami maradt, abból meglocsoltuk a virágokat, meg feltöröltünk. Általában pénteken vagy szombaton fürödtünk kádban, egyébként csak tusoltunk. Szóval szerintem abban a formában, ahogy kérdezed, undorító, és ha pl. nők is élnek ott, akik a pisihez is használnak WC papírt, könnyen duguláshoz vezethet a dolog, ami csak viszi a pénzt. Szemétdíjat meg elvileg csak akkor nem kell fizetni, ha egy háznak nincs bejelentett lakója (legalábbis nálunk ekkor megengedik), egyébként meg köteles fizetni - a szemét mennyiségétől függetlenül. Társasházban akkor is, ha nincs bejelentett lakó, mert pl. bérlő lehet, aki szintén szemetet termel.
2013. júl. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
KukadIjon nem lehet spórolni, mert azt kötelező fizetni, ha kiraksz, ha nem.Egyébként az ő dolguk.
2013. júl. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!