Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fúk/srácok/férfiak! Történt...

Fúk/srácok/férfiak! Történt már veletek olyan, hogy alkalmatlan helyen jött rátok a nagywc és extrém helyen kellett elvégeznetek a dolgotokat vagy nem is sikerült visszatartani?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem igazán, iskolába undorító a wc, egyszer volt, hogy eljátszottam, hogy beteg vagyok, hogy haza mehessek sz@rni. :DD
2013. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer munkahelyen női wc-be voltam kénytelen elmenni, mivel rejtélyes okból a férfi zárva volt.

Nagyon sz@rnom kellett már készültem nyomni erre valaki benyit és leül a mellettem levőbe...Nem bírtam robbantottam, erre megszólal:"hűha te is joghurtot ettél".

Én csak nevettem(próbáltam nőiesen).

2013. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
második vicces. :D én is jártam már hasonlóan: reggel elmaradt a dolog, addig halogattam, amíg már nagyon kellett, végre megláttam egy nyilvános wc-ét, természetesen zárva. Mellette épp volt egy bokros rész, mikor leguggoltam, akkor vettem észre, hogy jönnek, de akkor már nem tudtam visszatartani :D
2013. jún. 6. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Én is voltam így mint az első, nem laktam messze az akkori sulimtól sem és inkább hazamentem, mint a retkes suli wc-t válasszam. Ill. extrém hely volt az egyik krimó wc-je is ahol muszáj volt elvégezni a feladatot, hát mit mondjak az sem volt egy felemelő élmény.
2013. jún. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Hazafelé jövet egyszer nagyon rám jött, mivel már 2 napja nem voltam nagywc-n, és hiába volt kemény, alig bírtam már a buszon bent tartani. Néha már kint volt a vége, de szerencsére ültem, így nem tudott kijönni. Rohantam haza, már a kapuban voltam, amikor nem bírtam tovább és besz@artam.
2013. aug. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
munkatársaimmal utaztunk haza céges mikrobusszal. nyár volt. egy kollégám jelezte, hogy szükség van. megálltunk, berongyolt a kukoricásba jó mélyen. amint legugolt, rögtön megindultak a dolgok. akkor vette észre, hogy egy masik idegen fickó is ott végezte a dolgát. pont akkor, tőle 2 méterre. elmesélte, az út további részén az egész társaság dőlt a röhögéstől.
2015. febr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyszer biciklivel mentem a szomszéd városba (20 km). előtte már 2 napja nem sz*rtam, ezért amikor rámjött az inger, tudtam, hogy ezt nem fogom tudni visszatartani.. szerencsére a biciklis út pont egy napraforgóföld mellett volt, így bringa elhajítás, vagy 10 méterre beszaladtam, gatya letol, guggol, és jött is a kábel. még most is sajog a seggem, ha csak rágondolok, olyan hosszú és vastag volt :D így utólag belegondolva jó is, hogy ott intéztem el, lehet, hogy eldugítottam volna az otthoni wc-t :D
2015. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem régen volt. Pestről jöttem vissza, beesteledett, autóval az egyik nagyváros mellett a korom sötétben az út szélén meg kellett álljak, át az árkon, a szántóföld széléhez, csoda hogy volt nálam zsebkendő. Ismerősöknél voltam Pesten és sütöttek erdei gyümölcsös muffint, ami nem tett jót a beleimnek. Már Pesten éreztem hogy valami nem oké. Kb 10 mp alatt lezavartam a 1,5 órányi szenvedést, amiből az utolsó 20 perc volt kritikus. XD
2016. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!