Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek azokról a...

Mi a véleményetek azokról a családokról akik mindenen spórolnak? Pl heti 1 vagy 2 fürdés. Csak nagydolog után wclehuzás, fél évig 1 ágynemü sose eszik máshol inkább fél napig semit amig haza nem ér

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 21:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom, szegények.
2012. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Én nem vagyok szegény, mégse eszem fél napig :)
2012. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Inkább így spóroljanak, mintsem hitelbe, segélyre nagyzoljanak!
2012. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Én szinte soha nem fürdök. Bőven elég naponta zuhanyozni. Én sem eszek máshol,mert nem szeretem a kész kajákat.

Ha szegények,akkor megértem őket.

2012. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Nekem ez már iszonyatos túlzásnak tűnik.

A saját egészségükkel játszanak, ha nem húzzák le a WC-t, és nem esznek.

A heti 1-2 fürdéstől még betegek nem lesznek, de ha WC használat után nem mosnak kezet, abból rohadt komoly bajok lehetnek.


Ha gyerek is van, akkor inkább nem mondok semmit.

2012. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Hát azért alapvető higiéniás dolgokon kívül máson is lehet spórolni..azért ha 1-2 perc alatt lefürdik valaki gyorsan, az nem fogyaszt olyan sokat.

Esővizet is lehet összegyűjteni..bevinni vödörbe és pl "kisdolgot" azzal leöblíteni.

A véleményen tehát az, hogy megértem az ilyen családokat is, énsem vagyok most túl jó anyagi helyzetben mostanában.

2012. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, itt megint tisztázni kéne, mit takar a fürdés. Kádban ázást vagy bárminemű tisztálkodást?
2012. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Én meg értem ha valaki szegény ès így spórol.

A nagymamám volt ilyen.Azért spórolt mindenen,hogy a gyerekeit tudja támogatni pénzzel.Inkább nem használta a vizet,ült a sötét lakásban,csak kevés legyen arezsi.

2012. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Más az aki sporól mert rákényszerül és más az aki túlzásokba esik,pedig nem kéne.Nekem van ismim akiknél szokás ez a csak nagy doog után wc-lehúzás sőt a füttésnél az h bizonoy hőfok fölé nem mehet a lakás,inkább megfagynak.Hozzáteszem utobbinál észre sem veszik h nem sporolnak ugyanis mindig betegek és szerintem gyógyszerre több elmegy mintha pár fokkal több lenne a lakásba.A kifli ki van számolva h mondjuk 4-en vannak és vacsira 4 kifli,mivan ah az a gyerek megtudna enni még egyet?!Hozzáteszem nem szegények,csak túlzásba esnek néha.Amúgy nem egy olyan ismerösöm van aki sporol ezerrel,de mindig mindenre ráfizet.Sajnos azt vettem észre néha hiába sporolsz ha mondjuk olyan társasházba laksz ahol mindenki közösen fizeti a füttés tatozást vissza(nem tudom hogy hivják ezta füttésformán,de nem egyedi az tuti).Jah kaja még annyi h képesek megenni néha a más kétes kajákat is,azt ami már nem százas,volt h mondta h maradt kaja és megette és nem esett neki jol,de hogy el kel h fogyjon ha már megcsinálta.Na vannak olyan esetek amikor eaz egészésg töbebt ér szerintem és inkább egyen meg egy vajas kenyeret minthogy elfogyjon a már 2 hete föttkaja.Ebböl is ugyanugy betegség lehet.Félreértés elkerülése végett sajnálom aki szegény és sporolni kényszerül,de azért vannak erős túlzások itt-ott!
2012. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Tusolást is jelenti.csak kiváncsi voltam örülök hogy nem ítélitek el.én is erre gondolok a hitel sokkal rosszabb
2012. febr. 11. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!