Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekünk lesz és a feleségem...

Gyerekünk lesz és a feleségem elém tett egy lapot, amint van 4 név, hogy ezekből válasszak. Szerintetek ez korrekt volt tőle?

Figyelt kérdés

Sokat beszéltünk már a névadásról, de sosem tudtunk dülőre jutni, úgyhogy "a kezébe vette az ügyet".


Amúgy a négy név: Johanna, Adél, Lívia és Veronika



2013. júl. 2. 15:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
98%

Ha van ami tetszik,akkor válassz.

Ha egyik se,akkor mondj pár olyat ami neked tetszik.

de ha nincs ötleted,akkor ne háborogj.

2013. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
72%
Ja amúgy a Veronika szép név szerintem, én is az vagyok. pedig az ember nem szokta szeretni a saját nevét. :)
2013. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
65%
Veronika
2013. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%
És most jöhetne a csattanó, hogy ezek tulajdonképpen azoknak a nőknek a nevei akik éppen gyereket várnak a kérdezőtől. :-DDD
2013. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem tudtok dűlőre jutni, inkább le kellett volna ülni együtt átböngészni az utónévtárat, felírni amik tetszenek, és dönteni :)


Nem a legelegánsabb megoldás volt a részéről, de ha nem foggal-körömmel ragaszkodik hozzá, csupán problémamegoldásként hozta fel, akkor nem látom benne a problémát.


Egyébként ezek szerintem mind gyönyörű nevek, talán a Veronika nem tetszik annyira (sajnos egy nagyon ellenszenves ismerősömet hívták így), de az első 3 nálam telitalálat.

2013. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked semmi ötleted nincs lánynévre, akkor korrekt. Legalább választhatsz és nem döntötte el egyedül: )

A viccet félretéve: csak van neked is pár lánynév, ami tetszik. Nagyon sok szép név van. Beszéljétek meg!


Off: a felsoroltak közül szerintem mind szép.

2013. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megbeszéltem vele. Veronika lesz, ha minden igaz. Ha fiú, akkor Ádám.

Köszönöm az értelmes válaszokat!

2013. júl. 2. 16:10
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem vitázhattok ezen a végtelenségig, ha nem tudtatok dűlőre jutni, és lényegében neked bejönnek a nevek, akkor válassz. Tiszta Ross és Rachel :D csak azért sem választják amit a másik akar :D Szerintem ezen nem érdemes vitázni.
2013. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
90%
mi ugy csinàltuk hogy papirra vag 50 nevet leirtam, odadtam pàromnak hogy vàlassza ki azokat amik tetszenek neki. maradt 11 név. ezekbõl én vàlogattam a megmaradtakbol, maradt 5 név. ebbõl az 5bõl vàlasztottuk közösen a lànyunk nevét, azt ami mindkettõnknek aa legjobban tetszett
2013. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
57%
A legtöbb mamának már eldöntött választása van. Amikor így előadja, akkor csak szivat egy kicsit. Majd szépen rávezet hogy te is azt akard, sőt, már annyira beleunsz, hogy teljesen mindegy lesz, és még meg is köszönöd, hogy az asszony levette a válladról ezt a nagy döntést...
2013. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!