Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekünk lesz és a feleségem...

Gyerekünk lesz és a feleségem elém tett egy lapot, amint van 4 név, hogy ezekből válasszak. Szerintetek ez korrekt volt tőle?

Figyelt kérdés

Sokat beszéltünk már a névadásról, de sosem tudtunk dülőre jutni, úgyhogy "a kezébe vette az ügyet".


Amúgy a négy név: Johanna, Adél, Lívia és Veronika



2013. júl. 2. 15:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
83%
Ha neked tetszik ez a 4 név, és 120-ból sem tudtál választani, akkor ja. De pl te is előállhatsz a te 4 neveddel, aztán ezt addig játszhatjátok, amíg dűlőre nem juttok. Nekem az Adél tetszik. Bár ez gondolom mellékes :)
2013. júl. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Szép nevek :)


Nálunk férjem választotta az esélyes fiú nevet, én a lánynevet. Persze egyeztettük azért, hogy mind a kettőnknek tetsszen. Ja, és pechjére 3 lányunk van, így majd engem szidhatnak, ha nem tetszik a nevük :D

2013. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Amúgy a Lívia tetszik nekem :D
2013. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nekem is Adel! :)
2013. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

De nagy problémátok van.

Írj fel te is 4 nevet,aztán húzzátok ki a másikéról,ami nektek egyáltalán nem tetszik és a maradékból edig kisorsoljátok.

De szerintem ez a kérdés inkább olyan kérkedés akart lenni,hogy milyen boldogok vagytok:D

2013. nov. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!