Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól teszem, hogy...

Szerintetek jól teszem, hogy ki akarom iktatni a második nevemet (Krisztián)? (többi lent)

Figyelt kérdés
Beadtam a névváltoztatási kérelmet , pontosabban az ügyintéző június 19-én. Már annyira rühellem ezt a nevet , hogy nem bírom ki , hogy ne változtassam meg. A szüleimnek erről még nem mondtam semmit. Szerintetek mikor mondjam el? 18 éves vagyok. Szerintetek is csúny név a Krisztián?

2013. júl. 2. 18:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
NEM A NEVEM!!SOHA SEM VOLT AZ!Szerintem a szüleim is csak ezért adták ezt a szar nevet másodiknak , mert mindig is tetszett nekik és ebben a családban divat a második név adása , csak azt az anyukám nem nézte hogy milyen hosszú lesz így a nevem ha második névnek adja a Krisztián szutykot.
2013. júl. 2. 18:36
 12/17 anonim ***** válasza:
En is nemreg valtoztattam, eleg radikalisan. En elmondtam anyukamnak, aminek az lett az eredmenye, hogy gozerovel probalt lebeszelni. Mara beletorodott, az en lelkemnek meg sokkal jobb. Ebbol kifolyolag megertelek, nehez ugy elni, ha utalod a neved, de szerintem egyaltalan nem rossz nev a Krisztian. Mindegy, nem az szamit, hogy masnak tetszik-e, hanem, hogy te tudsz-e vele egyutt elni. Ha nem, jol tetted, hogy megvaltoztattad.
2013. júl. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik, jól tetted, hogy elhagytad, ráadásul bnem is ezt használtad, így meg nem gond.


Nekem különösen tetszik ez a név, ráadásul csak pozitívan kötöm személyekhez is. Sajnos a gyermekeim leendő vezetéknevéhez nem passzol...

2013. júl. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ha ez neked ekkora lelki törés jobb is, hogy eldobtad.

ne csinálj belőle nagy ügyet, mondd el vacsinál :D

2013. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha ennyire utálod, akkor jól teszed, hogy megváltoztatod. Én is változtattam, mert ki nem állhattam. Apám nevét kaptam, de magamon nagyon utáltam, így felvettem azt a nevet, amit állítólag Anyu mindig is adni akart, csak Apu lebeszélte. Szóval 2. lett Apu neve, az első pedig az új és így már sokkal jobb bemutatkozni, aláírni, stb. Szóval szerintem jobb lesz Neked is.

Szerintem minél hamarabb mondd el, ne akkor tudják meg, amikor már el van intézve. Mondd el, hogy nem tudsz vele azonosulni, utálod, kiráz tőle a hideg, stb. :D Csak megértik.


Amúgy szerintem nem csúnya név. Az enyém gázabb, még jó, hogy már csak a 2. és nem kell használnom. :D


Kor: 21

2013. júl. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kár érte. Imádom ezt a nevet.
2013. okt. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Szia! Már el is felejtettem ezt a nevet , úgy hogy törlőm a kérdéseim közül.
2013. okt. 16. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!