Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan oldjátok meg az...

Ti hogyan oldjátok meg az esti tv-zést?

Figyelt kérdés
Komolyan kiváncsi vagyok más véleményekre is, mert egyszerűen nem tudok jó megoldást...közös a háló, de a férjemmel tuti mindig mást néznénk..emiatt vonuljak másik szobába? De akkor ott alszom el, azt nem akarom...ti hogyan oldjátok meg?
2013. júl. 3. 12:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy,hogy nem nézünk tv-t,mármint ami épp adásban van. Választunk egy filmet vagy közösen,vagy egyikünk és megnézzük. Én meg általában elalszom rajta. :D
2013. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Külön szobánk van külön TV-vel, a férjemmel nem egyszer összekaptunk hogy vegye át más csatornára nert az érdekel engem, erre neki állt ordibálni hogy aludjak ha nem akarom nézni az Ő filmjét

Azóta megelégeltem aludjon ott a filmjeivel, én meg átjöttem a másik szobába

2013. júl. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi megbeszéljük a férjemmel, hogy mit néznénk EGYÜTT :) Ha mást szeretnénk, akkor valamelyikünk a nappaliban nézi a tévét, a másik pedig a hálóban. És mi a baj, ha a másik szobában alszol el?
2013. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretek tv-t nézni, ő igen. Esténként bicajozni szoktunk, beszélgetünk, elmegyünk egy kávézóba vagy átugrunk szomszédolni. Akkor szokta bekapcsolni a tévét, mikor lefekszünk. Én ilyenkor elalszom, ő nyugodtan tudja nézni, amit akar.

Ha közösen szeretnénk nézni filmet, akkor kiválasztunk egyet, letöltjük, és számítógépről nézzük meg.

2013. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Általában mindig egyezik az ízlésünk. Kivéve a mecset,azt én nem szeretem,de ha ő azt nézi addig én netezek mellette

. :)

2013. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi sorozatokat töltünk le és esténként 1-2 részt nézünk, attól függően, hogy mennyire vagyunk álmosak. Ha egyikünk azt mondja, hogy most már kapcsoljuk ki, kikapcsoljuk akár egy epizód közepén is. Ez már évek óta így megy és mindkettőnknek megfelelő.
2013. júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyidőben akarunk valamit nézni, akkor azt nézzük amit utólag nem lehet visszanézni neten. Vagy pl élő sportközvetítést a sorozat helyett. Általában ő megnézi a mit akar, majd elalszik és én is megnézem, amit akarok. Én bagoly vagyok, ő meg korán kelő.


Már mindent meg lehet nézni neten, szóval ilyenen szerintem értelmetlen veszekedni.

2013. júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

A) filmet/sorozatot nézünk a tv-t a laptopra kötve, nem tv-t (gyakoribb)

B) ha mégis tv-t néznék, nem vitatkozunk rajta, maximum ha valami nagyon nem tetszőt néz másik, megkérjük, hogy kapcsolja el.

C) ha egyikőnket érdekel valami a másikunkat meg nem, akkor az nézi a tv-t, akit érdekel, leheverjünk a kanapén, átöleljük egymást, a másik meg olvas/netezik, stb.


Nem valami jó jel, ha ilyen piti dologban nem tudtok megegyezni.

2013. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Vannak a 7 napból olyan napok, amikor az van, amit épn szeretnék, pl. szerda Gyilkos elmék, új évad, új részek, ezt néznem kell. Amikor semmi olyan nincs, ami engem érdekel (helyszínelők mániás vagyok), akkor odaadom az irányítót neki, és ő néz valamit. Kb fele-fele arányban nézzük a héten, amit én akarok, meg amit ő. Ha mégis vita lenne, van még pár szoba, és még 2 tv.
2013. júl. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Nem nézünk tévét.

A hálóban nincs is tévé, csak a nappaliban, de az a párom számítógépére van kötve, azt használja - játszik rajta :)

Én meg egészen könnyen leszoktam róla. A sok reklám miatt inkább letöltjük a nekünk tetsző filmeket, sorozatokat

2013. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!