Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom bőrszine barna állítás...

A párom bőrszine barna állítása szerint nem roma. Akkor mitől lehet ez? Félek, hogy a gyerekünk is rá fog hasonlítani.

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 09:04
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
A felmenői közt volt valaki, és ez több generáció múlva is kimutatkozhat.
2013. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
70%
Süllyedj el!
2013. júl. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
nem minden barnább ember roma...ha viszont az,könnyen lehet hogy nem is tud róla,mert a gyerekek a nagyszülőkre hasonlítanak általában. és ha nem ismerte valamelyik nagyszülejét akkor nem tudja...
2013. júl. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
91%
Genetika. Am nem biztos h roma. Vannak magyar ismerőseim akiknek bizonyítottan a felmenőik közt sincs roma, mégis barnább az átlagnál. A roma nem csak barnább. Vannak tipikus arcvonások, szag ami nem összetéveszthető. Nem a putrisszag. A rendes, fürödni rendszeresen szokó romának is van. Más mint más népeknek.
2013. júl. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
87%
3-as vagyok... amúgy szakíts ha nem tudod elfogadni, elég gusztustalanul hangzik hogy félsz hogy a gyereked rá fog hasonlítani, mégis minek akarsz tőle gyereke?
2013. júl. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
96%

A kérdésed alapján nyilvánvaló, hogy lángoló, őszinte, mély és tiszta szerelemmel szereted őt, és tökéletesen elfogadtad...

Mutasd meg neki ezt a kérdést, és nem kell félned többé ilyenektől, mert tuti nem lesz közös gyereketek.

2013. júl. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
72%
Mi a 3,14tsch@??? bizonyított, hogy a felmenőik között nincs roma??? ki bizonyítja? meg hogyan?
2013. júl. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
96%
ha ettől félsz, ne szülj neki. vagy ne neki szülj.
2013. júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
88%

Amikor a páromat megismertem nem tudtam, hogy roma csak később derült ki amikor az anyukáját láttam.Halálosan szerelmes voltam bele és gyereket akartam tőle!!Nem érdekelt a bőrszíne se a származása.Immár 23 éve házasok vagyunk és 4 gyermek boldog szülei,ebből kettő fehér kettő barna bőrű.


Kedves kérdező MÉLYSÉGESEN SZÉGYELLD MAGAD A KÉRDÉSEDÉRT,TE NEM SZERETED A PÁRODAT!!

Ha igazán szeretnéd nem tetted volna fel a kérdést, de ne aggódj van megoldás ne szülj neki gyereket keress fehér bőrű pasit!!

2013. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:

Utolsó vagyok.

Nem figyeltem ,hogy nem írtad milyen nemű vagy.


Ne vállaljatok gyereket keress fehér bőrű párt

2013. júl. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!