Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom bőrszine barna állítás...

A párom bőrszine barna állítása szerint nem roma. Akkor mitől lehet ez? Félek, hogy a gyerekünk is rá fog hasonlítani.

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 09:04
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
28%
Ne aggódj, biztosan rád fog hasonlítani. Egy újabb idióta van születőben. Dicsértessék a Magyar Gárda.
2013. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: általános iskolámban volt egy srác, aki roma származású volt, és az egyik legnépszerűbb srác volt a suliban. Szóval egyáltalán nem biztos, hogy csúfolnák emiatt.
2013. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Mármint a 19-es voltam.
2013. júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
85%

Hagyd el a párod és eszedbe ne jusson szülni neki, mert amit te érzel, az nem szerelem.

Mikor mi a férjemmel babát vártunk, azon izgultunk és mosolyogtunk, hogy kitől mit lenne jó örökölni (pl.: "Remélem a te orrod lesz, mert olyan kis pisze" vagy "jó lenne ha a te eszedet örökölné"...), de egyetlen ilyen bántó gondolatunk sem volt.

Csak olyan embernek szabad gyermeket szülni, akiért minden nap megdobban a szíved mikor mellette ébredsz, megérted, támogatod, elfogadod, felnézel rá, mert ha ezek már akkor nincsenek meg, mikor a gyermeket tervezitek, nehézségekkel teli közös életetek lesz.


Netán ha a gyermek tényleg barnább bőrrel születne, hajlandó lennél vele édesanyaként foglalkozni (szoptatni) és szeretni, mikor te sem tudod a párod bőrszínét elfogadni???


DE MINEK ÍROGATOK... EMBER AZ ILYEN, AKI A SZERELME BŐRSZÍNÉT NEM AKARJA LÁTNI A GYERMEKÉN??????????? NORMÁLIS VAGY????????????????

2013. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Elmondtak már mások szinte mindent amit én gondoltam hozzászólni a kérdésedhez. Gondolkodj el azon, hogy azért félsz gyereket vállalni, mert lehet, hogy kreol bőrű lenne és cigánynak csúfolnák később..? Egyáltalán nem akarod azt a gyereket és a párod sem szereted, ha ennyire aggódsz a bőrszíne miatt.
2013. júl. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Nem a szerelmem csak a párom.

Nekem a származása azért fontos mert nem szeretném he e miatt lenéznének az emberek.

2013. júl. 4. 14:48
 27/36 anonim ***** válasza:
72%
Mivan ???? Nem a szerelmed csak a párod ?!?! Nekem a párom a SZERELMEM ,a TÁRSAM ,a MINDENEM ! Nem szereted ezt az embert ,az egyértelműen látszik!!! Minek vagy akkor vele ? Ennek akkor semmi értelme ! Szégyenled a párodat ... te jó ég !!! Esküszöm ismeretlenül sajnálom azt az embert !!!
2013. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

most jól le leszek pontozva, de megértem a kérdezőt...


amúgy kérdésedre válaszolva, lehet barnább a bőre, az nem feltétlen jelenti, hogy roma. Küldj priviben egy képet róla és megmondom.


amúgy mi a franc köze van ennek a Magyar Gárdához??? Ez volt az első, ami eszedbe jutott??? :D

2013. júl. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Te bolond vagy, kérdező. Szerintem szakíts vele az ő érdekében. Nekem is kreol bőröm van, még sincsenek roma őseim. Csak úgy szólok, hogy az olaszok is kreol bőrűek, a déli emberek mind, sőt, hazánkban is sok kreol bőrű ember él: akiknek kun felmenőik vannak, mert azok fekete hajúak és barna szeműek, mégse cigányok. Gondolkozz már...aki szoliba megy, az is roma???? Majd meghal amúgy mindenki a barna bőrért, nem olyan rossz az.
2013. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Szerintem neked fogalmad sincs róla miről beszélsz. Azt se tudod mi az a szerelem. S hogy mit mondanak vagy gondolnak mások? Szerinted egy ilyen felszines emberről aki még a saját párjáról is így beszél mit lehet mondani vagy gondolni? Amíg ilyen vagy soha nem leszel boldog.
2013. júl. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!