Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom bőrszine barna állítás...

A párom bőrszine barna állítása szerint nem roma. Akkor mitől lehet ez? Félek, hogy a gyerekünk is rá fog hasonlítani.

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 09:04
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
86%
És arról hallottál már, hogy kreol bőrtípus?
2013. júl. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj,de szerinted aki kreol bőrű,az csak roma lehet?Nekem is kicsit barnás a bőrtípusom,mégse vagyok roma...
2013. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Te nem szereted, de még csak nem is tiszteled a párod!

Lehet erre most jössz csak rá, vagy ami még rosszabb, most se? :(


Innentől kezdve meg teljesen mindegy mitől milyen színű a bőre.

2013. júl. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
81%
Áááá nagyon gáz,hogy vannak ilyenek akik bőrszin alapján itélnek meg embereket .Nekem a felmenőim között nincs roma ,viszont imádom,hogy kreol bőröm van ,ami nyáron nagyon szépen lebarnul . Viszont gyűlölöm,hogy vannak emberek akik kételkednek a hova tartozásomban :S .Sosem felejtem el, pár éve dolgoztam egy pékségben ,nyár volt .Én csokibarnán álltam a pult mögött . Vásárolt nálam egy öltönyös "úriember",az a tipikus aktakukac .Fizetés után megvetően odavetette nekem,hogy miért nem megyek vissza Romániába ?! :O teljesen elképedtem .A jómodort ,nem oktatják az egyetemen ? Szóval kérdező ,simán lehet hogy a párod is egyszerűen kreol bőrű . Egyébként csodálkozom ... Mióta vagytok együtt,hogy ennyire nem vagy tisztába a családi hátterével ?
2013. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Genetika, neki ilyen bőrszín jutott és kész.

Azt nagyon jól írta valaki, hogy a romákat nem csak bőrszín alapján lehet megkülönböztetni a fehér emberektől. A szeméről rögtön lehet látni, hogy roma vagy sem. Ismerek erős kreol bőrű embert, aki tutira nem roma, és ismerek világosabb bőrű, szőke hajú romát is. Szóval én azt mondom, hogy a szemét nézd!

2013. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Miért? Milyen színűnek kell lennie a szemének?
2013. júl. 4. 11:15
 17/36 anonim válasza:
65%
Egy rasszista állat vagy, remélem időben észre veszi ezt a párod és elhagy.
2013. júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Ha annyira zavar a bőr szine minek vagy vele? Ha igazán szeretnéd nem érdekelne. Nem kötelező vele lenni és gyereket válallni tőlle. Kár hogy előítéleted vannak a saját párod iránt.
2013. júl. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
69%
Ha egyszer szeret valaki egy embert, vele akar élni, gyereket vállalna közösen vele, akkor nem MINDEGY, hogy roma, néger vagy hottentotta???
2013. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy a gyereket csúfolják a bőrszine miatt.
2013. júl. 4. 12:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!