Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen féltékeny?

Miért ilyen féltékeny?

Figyelt kérdés
A feleségem az utóbbi időben olyan, hogy szinte hozzá se szólhatok más nőhöz mert megsértődik. Most a szomszéd napozik, az előbb oda hívott a kerítéshez és beszélgettünk vagy 5 percet, utána átjött kérdezni valamit a kocsijával kapcsolatban mert már nem voltam kint. Most meg itt izél velem a feleségem, hogy mit akarok a szomszédtól... Elegem van ebből. Mit tegyek?
2013. júl. 4. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Volt korábban bármi, ami miatt a nejed ennyire féltékeny lehet?
2013. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A feleséged önbizalom hiányban szenved ezért féltékeny. Dícsérd meg többször,foglalkozz vele többet.
2013. júl. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha érezné, hogy szereted és vonzónak tartod, akkor nem viselkedne így veled. Ne nyavalyogj, hanem próbálj meg vele normálisan viselkedni. Miért olyan nehéz rájönni erre...
2013. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem emlékszem ilyenre. A nap nagy részében vele foglalkozom.
2013. júl. 4. 12:55
 5/14 anonim ***** válasza:

Mióta tart ez az állapot? Mennyi ideje vagytok házasok?

A szomszéddal kapcsolatosan féltékeny csak, vagy minden más nőre is? Új a szomszéd vagy már régen ismeri?

2013. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
7 éve vagyunk házasok. A szomszéd 2-3 éve költözött ide, eleinte még jártak is át egymáshoz szóval nem tudom. Ő meg kb egy éve viselkedik így de már olyan, hogy ha ránézek egy nőre tök normálisan akkor már megöl a szemével. Sose volt féltékeny típus és én se adtam rá okot, legalábbis nem tudok róla.
2013. júl. 4. 13:02
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Ehh, mondd meg az asszonynak, hogy hármasban akarod csinálni, vele és a szomszéd nővel.
2013. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez egy elég meredek feltételezés...de nem lehet hogy ő megcsal/megcsalt? Aztán most magából kiindulva, hogy ismerkedik, feltételezi, hogy te is, és féltékeny?

Aztán az is lehet, hogy nem érzi már magát elég vonzónak, és attól fél, hogy más nők jobbak tőle.

2013. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jobban kéne éreztetned vele,hogy szereted,ha biztos lenne bene nem lenne féltékeny.
2013. júl. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na már most az is lehet ám, hogy saját magából indul ki, és esetleg megcsal téged....
2013. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!