Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a fura szitu? A srác...

Mi ez a fura szitu? A srác feszegeti a határait, barátom meg féltékeny? Ki érti ezt?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok, barátom 22, az öccse pedig 17.

4hónapja járunk, és mostanság már egymásnál alszunk, nemrég töltöttem náluk 3napot.

Az öccse aranyos, jófej, jól kijöttem vele amióta megismertem.


De a srác egyre jobban oldódik, és rengeteget beszélget velem, és észrevettem hogy olykor zavarba ejtően sokat bámul, rajtam felejti a szemét, ha valami tetszik nekem, ő is kedveli hirtelen, és minden dologgal imponálni akar, amiről tudja hogy szeretem.

Ez eddig nem is baj, mert kedves vagyok vele, de nem félreérthetően kedves, mivel ő a szememben egy családtag, szóval értitek, az a tipikus "kissrác".

Szóval én ennek nem tulajdonítottam nagy jelentőséget, de az érdekes része ezután jön:


3asban társasoztunk minap, és a srác sokat pártfogol, plusz olykor közel hajol hozzám, bámul stb. Ezzel sem foglalkoztam, DE: barátom tegnap szóvá tette a következő képpen: "amikor az asztalnál ültünk észrevettem, hogy öcsém bámul téged...meg mindenben leutánoz téged, meg ad a szavadra, és jófejkedik, meg csüng a szavaidon"

Mivel ez elég fura szitu volt, rákérdeztem:

én: "ez baj? csípem, tök jófej. vagy ez zavar téged?"


erre ő. "Jaaa, nem, jó hogy elvagytok"

és az elmúlt 3napban barátom ezt 4x tette szóvá, hogy az öccse milyen... komolyan nem értem...ahogyan mondja, olyan lekezelő olyan fura a hangja. FÉLTÉKENY LENNE??? O.o


Ma 3an utaztunk a vonaton, barátom oldalról bámult az öccse meg szemből, barátomnak is feltünt ilyenkor magához húz, és puszilgat mégjobban... esküszöm már zavarban voltam.


Erre az öccse elővett egy játékot, amiről tudja hogy engem leköt, mert ügyesnek tartom benne, és azzal kezdett menőzni, erre barátom oldalra nézett, és csak akkor mosolygott, ha én szépen néztem rá.


Pénteken megyek hozzájuk, és mivel barátomnak d.u. még dolga van, az öccse felajnálotta, hogy eljön elém a suliból, (ez is érdekes, mert sokat kell utaznia ezért hogy elém jöjjön) és mondta, hogy cseréljünk számot, nehogy elkerüljük egymást pénteken. Erre barátom olyan furán nézett....mint aki keresztülnéz a saját öccsén.

Meg tesója mostanság azt csinálja, hogy leáll velem kettesben dumálni mihelyt a bátyja lelép kicsit, és egyből félrehív+mutogatja a cuccait stb.

Meg mondta az öccse, hogy majd küld nekem üziben egy videot kiváncsi a véleményemre. erre barátom az öccsének: "jól van már, nem kell okoskodni, minek kell most ez?"


Mikor kettesben maradtunk ismét szóvá tette, hogy az öccse milyen velem... KOMOLYAN MI EZ AZ EGÉSZ??? azt mondja őt nem zavarja, akkor miért teszi mindig szóvá, mibaja? féltékeny a saját tesójára??? nem értem...


plusz a srác miért lett hirtelen ilyen? anyumnak elmeséltem ezeket, szerinte tetszek a kis srácnak, és barátomnak meg ez feltünt és féltékeny.


Istenem most mi ez a szitu? esküszöm ez nekem kellemetlen.


2013. jún. 4. 17:19
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:

ha a kis srác valamit elmagyaráz nekem, vagy segít barátom egyből leszólja, hogy "nyugi már, üljél le és ne okoskodj"

erre csak pislogok.


Meg az anyjuk szerint a srácnak van egy lány ismerőse, aki irogat a kis srácnak, erre mondja az anyja előttem az öcsinek hogy "miért nem írtál a Hannácskának? beszéletetek? nem keresed?" erre az öcsi leszólta, hogy "jól van már, nem érek rá ilyenekre, most értem haza, nem is akarok tőle semmit, és nem szoktam facezni"


érdekes...de nekem egyből tud üzenetet írni a video miatt...


áh egyre furábban érzem magam, mi folyik itt???

2013. jún. 4. 17:23
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
De nagy gyerekek vagytok..!
2013. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

nem vagyunk nagy gyerekek. csupán csak fura ez a szituáció.


mert félreérthetően viselkedik a fiú. Ez nekem kellemetlen, mert a tesóját szeretem, és én ennek nem tulajdonítottam eddig jelentőséget.


De barátom is szóvá tette, és plusz még barátom viselkedése is fura, mivel olyan mintha féltékeny lenne.


Egyiket sem értem... ezért gondoltam hogy majd TI a leírtak alapján eldöntitek kivel mivan, mert ez nekem már bonyolult.

2013. jún. 4. 17:26
 4/43 anonim ***** válasza:
76%
Pofozd fel te is a kisöcsit meg a testvére is. Akkor talán észhez tér és a saját súlycsoportjában keresgél majd nőket.
2013. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
és a dologhoz hozzátartozik, hogy: a kissrác nem csajozós, sőt totál szerény és visszahúzódó
2013. jún. 4. 17:30
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hinném hogy kb 14 évesek vagytok...
2013. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

Add a kis srác tudtára, hogy te barátként tekintesz rá( nem is tekinthetnél máshogy rá)

A párod és az anyja ismerik, nem hiába próbálnak hatni rá.

A párod féltékeny, hiszen ha nem lenne, akkor nem célozgatna a tesójára.

Fordított esetbe te mit szólnál, ha lenne egy húgod, és a pároddal hasonlóan így viselkedne? Te nem lennél egy csöppet is féltékeny még ha nincs is rá okod? ( Nem veled foglalkozna a párod, hanem a húgoddal, ha nem vagy a közelbe, akkor úgyszintén a kiscsajjal szórakozna?)

2013. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mi lenne, ha nem adnál jeleket a kisöcsinek? Köszönd meg a felajánlást, de NE jöjjön eléd, NE add meg a telefonszámod, ha hozzád bújik húzódj arrébb, és ha azért mész oda, hogy enyelegj a fiúddal, a ne az öccsével társasozz... kiscsillag, itt te vagy a hunyó.
2013. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

tudtam, hogy a végén az fog lejönni, hogy én vagyok a hibás.


miért tán legyek tahó bunkó a kis sráccal? Hm???

Nézzem levegőnek, ha hozzám beszél? Egyedül pedig nem szerencsés utaznom mert 1.rengeteg a parás alak,2. barátom sem szereti ha egyedül utazom 3.nem adom alá a lovat, az anyja mondta hogy jó ötlet a közös utazás, meg hogy elém jön, legalább nem egyedül bolyongok a hosszú úton.


4. nem flörtölök a kis sráccal, DE lehet nem kéne félre értenie, ha csak kedves vagyok vele, MERT EZÉRT MÉG CSALÓDNI FOG KÉSÖBB MÁSOKBAN IS.


5. barátom meg elég gyerekes, mert akkor miért nem mondja meg kerek perec, hogy őt ez zavarja pont, mit kell köntörfalazni?


Még én vagyok a hibás, mert kedves vagyok másokkal? ebbe semmi félreérthető nincs... ne is szóljak hozzá, vagy mivan?

2013. jún. 4. 17:36
 10/43 anonim ***** válasza:
94%
Halál szerelmes beléd, te meg adod alá a lovat, és teszed a hülyét, mintha nem értenéd mi folyik itt. Ebben a sztoriban 3 idióta van, de te vagy köztük a legnagyobb. Majd amikor kettesben lesztek otthon az öcsikével, gondolom a lábad magától ugrik majd szét, és utána is idejössz kérdést feltenni, hogy mi történt vajon, mert hát te ezt nem is érted. Ja, a barátod meg rátok nyit, veled szakít, öcsikét szétveri, és még akkor sem fogod érteni, hogy mi ez az egész, meg jön "juj, olyan kellemetlen" duma...
2013. jún. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!